Vila „Plokštinė”

Plokštinės g. 4, Paplatelės k., Plungės r.

Tel. +370 687 92595

El. paštas info@plokstine.lt

www.plokstine.lt

Vila „Plokštinė” – ramybės oazė prie Platelių ežero, nuostabi vieta Jūsų poilsiui ar smagiam pasibuvimui su šeima, draugais gamtos apsuptyje. Veiklos ir pramogų čia ras tiek vaikai, tiek suaugę.
Vila yra 110m2 ir talpina iki 10 žmonių: 3 atskiri miegamieji su naujais patogiais baldais, 3 wc ir dušai, svetainė bei virtuvėlė. Pas mus rasite visą patogiam poilsiui reikalingą įrangą: wifi, TV, kondicionierius kambariuose, virdulį, mikrobangų krosnelę, el. viryklę, šaldytuvą, indus bei stalo įrankius. Svetainėje įrengtas židinys jaukioms ir šiltoms Jūsų akimirkoms.
Uždaroje vilos teritorijoje (18 arų) yra apšviesta jauki terasa su lauko baldais, hamakai pietų miegui ar knygos skaitymui, ugniakuras, šašlykinė, vaikų žaidimų aikštelė, sūpynės, automobilių stovėjimo aikštelė.
Platelių ežeras – didžiausias ir giliausias ežeras Žemaitijoje, smėlėtas paplūdimys – 100 metrų nuo vilos – pasiekiamas vaizdingu takeliu. Ežeras net iki 50 m. gylio ir turi 7 salas, maudyklos pakrantė sekli ir smėlėta , tad smagios maudynės garantuotos!
Vila įsikūrusi Žemaitijos nacionaliniame parke, tad tikrai yra ką pamatyti: pažintiniai takai, lankytini objektai, dviračių takas aplink Platelių ežerą, Šaltojo karo muziejus.
Pramogos (neįeina į kainą): džipo nuoma su vairuotoju Paplatelės miško keliais, SPA centras (500 m), kaimiška pirtis ir kubilas (600 m), dviračių nuoma, Europos standarto jūros smėlio tinklinio aikštelė (30 m), buriavimo, jėgos aitvarų, nardymo įrangos nuoma Nardymo akademijoje (50 m), vandens dviračių nuoma, krepšinio ir lauko teniso aikštelės, biliardas, stalo tenisas.
Scroll to top