Sodyba „Virš ąžuolų”

Šilinės g.1, Paplatelės k., Plungės r.

Tel. +370 622 88888

El. p. info@virsazuolu.lt

https://www.virsazuolu.lt/

Ramus poilsis prie ežero – šeimoms, poroms ar asmenims, kurie tiesiog nori pabėgti nuo kasdienio chaoso ir pabūti vieni jaukiame prieglobstyje gamtos apsuptyje, klausantis raminančio paukščių čiulbėjimo.

„Virš Ąžuolų“ sodyba siūlo komfortą jaukiuose namuose (Viloje Evita, Soprano Apartamentuose, Namuke Gilė) bei poilsio zonose, panorėjus įspūdžių – kelionę į žirgyną, maudynes ežere ar nuotykius dviračių ir pažintiniuose takuose, o ieškant romantikos ar kūno bei sielos atgaivos – poilsį sūkurinėje vonioje su hidro masažais, stebint žvaigždes ir šnabždant norus.

Vaikų užsiėmimų pionieriai – sodybos „Virš Ąžuolų“ kūrėjai – pristato unikalų, precedento neturintį projektą Lietuvoje – vaikų viešbutį. „Liepsniukas“ kviečia į pažintines ir aktyvias vaikų atostogas kaime visus metus. Vaikų viešbutis – tai puiki galimybė tėvams palikti vaikus gerose rankose.

Stovyklų, būrelių, trumpų savaitgalio atvykimų metu su vaikais dirba pedagogas, garantuojantis saugumą ir įdomų laiko praleidimą. Vasaros metu, savaitgaliais organizuojamos teminės programos.

Scroll to top