Kviečiame į ekskursijas po Žemaitijos nacionalinį parką rudenį

2023-10-11 / Žemaitijos NP

Nors už lango ruduo ir orai šiek tiek atvėso, tačiau tarp lietingų dienų įsiterpia ir saulėtos dienos, palankios keliauti ir rudenį. Tad kviečiame mokinių klases, šeimas ir suaugusiųjų grupes atvykti į  Žemaitijos nacionalinį parką ir dalyvauti ekskursijose, kurias veda direkcijos specialistai. 

Siūlomos gamtinės, kultūrinės ir gamtinės-kultūrinės ekskursijos. Maršrutų ilgis – nuo 0,5 iki 68 km, trukmė – nuo 1 iki 8 val. Galima keliauti pėsčiomis, dviračiais, automobiliais, autobusais. Plačiau apie ekskursijas:  http://zemaitijosnp.lt/ekskursijos/.

Mūsų vedamose ekskursijose pamatysite didžiausią, giliausią Žemaitijoje Platelių ežerą su salomis, pusiasaliais, įlankomis, apjuostą kalvų virtinėmis, tankiais eglynais. Piliakalnių, alkakalnių, šventviečių gausa mena senąją kultūrą. O pakelėse, laukuose pabirę koplytėlės, koplytstulpiai atskleidžia vietos gyventojų gyvenseną, tradicijas. Švenčiamos Užgavėnės, jų tradiciją pristato Užgavėnių ekspozicija, kurioje sukaupta apie 400 „baisē gražiu lėčīnu“ (kaukių).

Unikalus objektas – Šaltojo karo muziejus.

Ekskursijos užsakomos iš anksto, mažiausiai prieš 5 d., tel.: +370 448 49 231; +370 677 86 758, el. paštu info@zemaitijosnp.lt arba skambinant kitais tel. Nr., nurodytais pasirinktos ekskursijos aprašyme.

Grupės, ne mažesnės kaip 10 žmonių, ekskursijas po Žemaitijos nacionalinio parko ir Užgavėnių ekspozicijas bei Šaltojo karo ekspoziciją gali užsisakyti, paskambinusios nurodytais tel. Nr., kuriuos galima rasti: http://zemaitijosnp.lt/ekspozicijos/.

Lankytojų aptarnavimo sk. gidė Aušra Brazdeikytė

Scroll to top