Žygių projektas artėja į pabaigą

2022-05-12 / Žemaitijos NP

Saulėtą gegužės 6 d. rytą į Platelių dvaro svirną rinkosi turizmo paslaugų teikėjai, informacijos centrų darbuotojai, Žemaitijos nacionalinio parko direkcijos, Platelių seniūnijos darbuotojai, Žemaitijos nacionalinio parko bendruomenės nariai. Pagrindinis susitikimo tikslas buvo pristatyti Žygių projekto rezultatus ir likusias veiklas, apžvelgti naujoves Žemaitijos nacionaliniame parke bei sudalyvauti seminare „Įsimintinų paslaugų ir santykių kūrimas“.


Žemaitijos nacionalinio parko direkcijos lankytojų aptarnavimo skyriaus vedėja Evelina Kajumovaitė susirinkusiems svečiams pristatė pernai ir dar šių metų pradžioje Žemaitijos nacionaliniame parke įgyvendintas veiklas, atsiradusias naujoves bei ateinančių metų planus, o lankytojų aptarnavimo skyriaus gidė Aušra Brazdeikytė apžvelgė Žemaitijos nacionalinio parko produkto ženklą, reikalavimus jam gauti ir ženklo turėtojus. Žemaitijos nacionalinio parko produkto ženklas turi šiek tiek panašumų su ženklu „Draugiški žygeiviams“, kuris taip pat skirtas turizmo paslaugų teikėjams. Ženklas yra gerai atpažįstamas visame pasaulyje, todėl jį pamatę žygeiviai aiškiai supranta, kad jų poreikiai bus patenkinti. Ženklą „Draugiški žygeiviams“ ir reikalavimus jam gauti pristatė Žygių projekto administratorė Rūta Antanavičiūtė.

Pagrindinis susitikimo akcentas buvo Žygių projekto rezultatų ir likusių veiklų pristatymas. Projekto tikslas buvo sukurti ir populiarinti du bendrus tarpvalstybinius ilgų atstumų pėsčiųjų maršrutus, einančius per Latvijos ir Lietuvos teritoriją, kurie padidintų turistų skaičių regione. Projekto administratorė Rūta Antanavičiūtė supažindino renginio svečius su nuveiktais darbais, iššūkiais, su kuriais buvo susidurta kuriant maršrutą bei likusiomis veiklomis. Netrukus, gegužės 20-22 d., vyks baigiamieji projekto renginiai: gegužės 20 d. – konferencija Kaune „Pėsčiųjų maršrutai: nauda keliautojams, nauda bendruomenėms, nauda ekonomikai“, gegužės 21 d. – Miško tako dalies Lietuvoje atidarymo žygis Žemaitijos nacionaliniame parke, gegužės 21 d. – Miško tako dalies Latvijoje atidarymo žygis Kuržemėje. Renginiai nemokami, juose dalyvauti gali visi norintys.


Antroji renginio dalis buvo skirta savęs tobulinimui ir siekiui kurti stipresnį ryšį su klientais, pasiūlant jiems išskirtines paslaugas, todėl buvo suorganizuotas seminaras „Įsimintinų paslaugų ir santykių kūrimas“. Seminaro lektorius Vaidas Levickis su visais susirinkusiais dalinosi ne tik didžiule savo patirtimi ir įžvalgomis, bet ir įtraukė dalyvius įdomias praktines užduotis taip suteikdamas seminarui dar daugiau spalvų. Nors dėmesys daugiausia buvo kreipiamas į santykį tarp turizmo paslaugų teikėjų ir žygeivių, kiekvienas savo srities specialistas tikrai galės įgytas žinias pritaikyti konkrečiose savo veiklose. Visi seminaro dalyviai liko maloniai nustebinti greitai prabėgusiu laiku ir įgytomis žiniomis, kurias tikimės pavyks panaudoti kuriant savo klientams įsimintinas paslaugas ir puoselėjant santykius su jais.


Daugiau informacijos: www.baltictrails.eu


Renginys organizuotas įgyvendinant 2014–2020 m. Interreg V-A Latvijos ir Lietuvos bendradarbiavimo per sieną programos projektą Nr. LLI-448 „Miško maršrutų kūrimas Latvijoje ir Lietuvoje. Baltijos pajūrio pėsčiųjų maršruto plėtra Lietuvoje“ (Žygių projektas).

Scroll to top