ŽNP produkto ženklo turėtojai: tradicinių verslų ir žemės ūkio produktai

2021-11-05 / Žemaitijos NP

Tęsdami pažintį su Žemaitijos nacionalinio parko produkto ženklu, norime Jums pristatyti šiuo ženklu sertifikuotus tradicinių verslų bei žemės ūkio produktus, kurios galite apžiūrėti ir jų įsigyti keliaudami po mūsų saugomą teritoriją.


Tradicinių verslų produktų gal ir neturime labai daug, tačiau kiekvienas iš jų savitas, išskirtinis ir rasiantis vietą jūsų namuose. Mėgstantys jaukumą, tarp šių produktų ras rankų darbo megztų
riešinių, „kutinių” takų ir takelių, skarų, nuaustų iš natūralių pluoštų, taip pat iš natūralių medžiagų siūtų žaislų, kurių vidus pripildytas levandomis ar natūralia avies vilna. Norintiems šiek tiek unikalaus meno parsivežti į savo namus, siūlome užsukti į medžio meistrų, drožybos ir tapybos darbų ekspozicijos, kur kiekvienas ras savo širdžiai mielą dirbinį. Visą tai rasite apsilankę čia:
1. Vilmos Rečkauskienės riešinės, „kutiniai“ takai, takeliai
2. Linos Galminaitės Blanchot siūti žaislai iš natūralių medžiagų
3. Vaivos Jundulaitės-Kosienės dirbiniai
4. Medžio meistro Kazio Striaupos darbai

5. Leonardo Černiausko medžio drožybos, tapybos darbai


Tyrinėdami, kokie žemės ūkio produktai yra sertifikuoti Žemaitijos nacionalinio parko produkto ženklu, atrasite nemažą pasirinkimą kokybiškų, išskirtinių bei dėmesį traukiančių prekių: biodinaminiuose ir ekologiniuose ūkiuose paragausite ir įsigysite šviežių daržovių ar vaistažolių arbatos, bitininkystės ūkiuose ne tik paragausite šviežutėlio, įvairiausių skonių medaus, bet ir daugiau sužinosite apie bičių gyvenimo ypatumus, o užsukę į ožkų pieno sūrio ūkį pajusite tikro brandinto ar šviežio sūrio skonį ir aromatą. Visa tai rasite apsilankę čia:
1. Ekologinis-biodinaminis ūkis „Miško sodai“
2. Aušros Pupkevičienės ožkų sūrių ūkis
3. Vidos Angelskienės bitininkystės ūkis.
4. Nijolės Makiejevienės ekologinis ūkis
5. Gabrieliaus Kuliešiaus bitininkystės ūkis

6. Donato Abručio bitininkystės ūkis


Visuomenės informavimo specialistė
Audronė Jokubauskaitė
Scroll to top