ŽEMAITIJOS NACIONALINIS PARKAS IEŠKO GIDŲ! GAL TAI TU?

2018-03-23 / Žemaitijos NP

Jau ne už kalnų šiltasis metų laikas – vasara. Tuomet daugybė žmonių išsirengia į keliones, planuoja aplankyti išskirtines vietas ir objektus. Viena tokių vietų yra Žemaitijos nacionalinis parkas (ŽNP). Tai vienas iš penkių Lietuvos nacionalinių parkų, kuris kasmet sulaukia daugiau nei 150 tūkst. lankytojų ne tik iš mūsų šalies, bet ir iš užsienio.

Sezono metu (gegužės – spalio mėn.) turistų srautams Šaltojo karo muziejuje yra reikalingos papildomos darbo rankos. Direkcija ieško sezoninių darbuotojų – GIDŲ!

Kiekvienas kada nors dalyvavęs ekskursijoje žino, kad gidai turi mokėti bendrauti, gebėti atsakyti į užduodamus klausimus, gražiai ir įdomiai perteikti informaciją apie objektą susirinkusiems. ŽNP direkcija suteikia unikalią galimybę įgyti šio darbo patirties, susipažinti su įvairių tautybių žmonėmis, tobulinti užsienio kalbų ir komunikavimo įgūdžius. Pagrindinės  gidų, dirbančių Šaltojo karo muziejuje, funkcijos yra informacijos teikimas lankytojams, ekskursijų ir edukacinių užsiėmimų vedimas, pagalba organizuojant direkcijos renginius, atliekant lankytojų monitoringą.

Visi, kurie dar nežino, ką veiks šią vasarą,  yra kviečiami jungtis prie Šaltojo karo muziejaus darbuotojų kolektyvo. Jei esi energingas, komunikabilus, turi idėjų ir nori išbandyti save gido „kailyje“, susisiek su Žemaitijos nacionalinio parko direkcija.

Susidomėjusius kviečiame susisiekti tel.: +37067786574 arba el. paštu: ilona.urnikiene@zemaitijosnp.lt

Lankytojų aptarnavimo skyriaus informacija

Scroll to top