Žemaitijos nacionalinio parko lankytojų apklausa

2020-02-04 / Žemaitijos NP

Gerbiamas Žemaitijos nacionalinio parko lankytojau,

Žemaitijos nacionalinis parkas, kartu su Valstybine saugomų teritorijų tarnyba prie Aplinkos ministerijos ir tyrimų bei konsultacijų įmone BGI Consulting, šiuo metu vykdo Žemaitijos nacionalinio parko lankytojų apklausą, siekiant išsiaiškinti, kokią vertę lankytojai teikia galimybei lankytis Žemaitijos nacionaliniame parke.

Ši apklausa yra vykdoma siekiant įvertinti Žemaitijos nacionalinio parko ir konkrečiai jam priskirtų Natura 2000 tinklo gamtinių teritorijų visuomenei teikiamą naudą. Atkreipiame dėmesį, jog visos klausimyne pateiktos situacijos yra hipotetinės ir nėra planuojamos įgyvendinti realybėje.

Maloniai prašome Jūsų skirti iki 5 min. savo laiko ir užpildyti apklausos klausimyną. Jūsų dalyvavimas apklausoje mums labai svarbus.

Nuoroda į apklausą:  https://www.surveymonkey.com/r/zemaitijosnacionalinisparkas

Visi respondentai, užpildę apklausos anketą, taip pat turi galimybę dalyvauti loterijoje, kurios metu iš visų užpildžiusių apklausą respondentų burtų keliu bus išrinkti 2 laimėtojai, kuriems bus padovanota po iniciatyvos „Surink Lietuvą“ atributika papuoštą termo puodelį ir magnetinę lentą, surinktiems magnetukams iš visos Lietuvos sudėlioti. Jeigu norėtumėte dalyvauti šioje loterijoje, prašome atsakant į paskutinį apklausos klausimą nurodyti savo elektroninio pašto adresą, kuriuo galėtume susisiekti su Jumis laimėjimo atveju.

Pirmajame apklausos etape Jūsų atsakymų lauksime iki 2020 m. balandžio 5 d. Pirmojo etapo loterijos laimėtojas, išrinktas iš visų respondentų, apklausą užpildžiusių iki balandžio 5 d., bus paskelbtas 2020 m. balandžio 7 d.

Antrajame apklausos etape Jūsų atsakymų lauksime iki 2020 m. birželio 24 d. Antrojo etapo loterijos laimėtojas iš visų respondentų, apklausą užpildžiusių laikotarpiu nuo balandžio 6 d. iki birželio 24 d., bus paskelbtas 2020 m. birželio 26 d.

Garantuojame, jog Jūsų pateikti duomenys bus naudojami tik tyrimo tikslais, analizuojami tik apibendrintai ir nebus perduoti trečiosioms šalims.

Kilus klausimams dėl apklausos ar vykdomo tyrimo, prašome kreiptis į įmonės BGI Consulting tyrimų grupės vadovę Austėją Švedkauskienę tel. + 370 5 215 4075, el. p. austeja@bgiconsulting.lt

Dėkojame už Jūsų laiką!

 

 

Scroll to top