Žemaitijos nacionalinio parko direkcija organizuoja konferenciją apie gamtinio turizmo prieinamumą

2017-09-16 / Žemaitijos NP

2017 m. spalio 19-20 d. Žemaitijos nacionalinio parko direkcija Platelių kultūros centre organizuoja konferenciją „Accessible Nature tourism“ („Prieinamas gamtinis turizmas“). Konferencija skirta aptarti klausimams, susijusiems su gamtinio turizmo prieinamumu, pritaikymu neįgaliesiems. Konferencijos metu bus kalbama apie tai, kaip padidinti žmonių su negalia galimybes įsitraukti į gamtinį turizmą (keliavimą gamtoje). Bus siekiama inicijuoti diskusiją ir atkreipti dėmesį į turizmo sektoriaus iššūkius pritaikant gamtinio turizmo infrastruktūrą, produktus ir paslaugas žmonėms su negalia.
Pirmą konferencijos dieną Latvijos, Lietuvos, taip pat tarptautiniai ekspertai skaitys pranešimus apie tai, kokia turėtų būti visų tipų lankytojams pritaikyta ir prieinama turizmo paslaugų aplinka. Supažindins su universalaus dizaino principais, statistiniais duomenimis apie neįgalių asmenų keliones, oficialiais reikalavimais ir taisyklėmis, dalinsis geriausios praktikos patirtimis.
Antrąją dieną bus lankomi Žemaitijos nacionaliniame parke, esantys, neįgaliesiems pritaikyti objektai: šiuo metu atnaujinama Platelių apžvalgos aikštelė (bus pritaikyta) ir prieš keletą metų įrengta Šeirės pėsčiųjų tako neįgaliesiems pritaikyta atkarpa.
Konferencijos programą galite rasti čia.
Dėl detalesnės informacijos prašome kreiptis el. paštu: rovena.augustine@zemaitijosnp.lt arba telefonu +370 659 81609
Konferencija organizuojama INTERREG Latvijos-Lietuvos programos projekto Nr. LLI-010 „Gamtinio turizmo pritaikymas visiems (UniGreen)“ lėšomis.

Scroll to top