Žemaitijos nacionalinio parko direkcija įgyvendina naują projektą

2016-10-20 / Žemaitijos NP

Projektas – DARNUS KIETŲJŲ LAPUOČIŲ MIŠKŲ VALDYMAS – DARNAUS TURIZMO VYSTYMO PRAKTIKA

 

Projekto pagrindinis uždavinys:

Padidinti gamtos objektų populiarumą ir lankytojų skaičius lapuočių miškuose. Suburti vietos bendruomenę, vietines turizmo asociacijas ir fizinius asmenis, taip pat nacionalines įmones dirbti kartu, sukurti naujus turizmo produktus bei paslaugas.

Tikslas:

Projektu siekiama tobulinti ir stiprinti įvairių nacionaliniame ir tarptautiniame turizmo sektoriuje veikiančių bendrovių bendradarbiavimą. Projekte institucijos, organizacijos, verslininkai, privačių įmonių ir turizmo operatoriai dirba kartu, siekiant kurti ekoturizmo produktus ir paslaugas. Pagal projekto partnerių patirtį bus rengiama bendra strategija, kuria bus siekiama padidinti ir populiarinti tarpvalstybinį turizmą lapuočių miškuose, visame pietiniame Baltijos jūros regione, o projekto veiklos bus vykdomos kruopščiai atrinktose teritorijose.

 

Veiklos:

Projekto įgyvendinimo metu bus siekiama pastatyti paukščių stebėjimo bokštą, sutvarkyti Liepijų mišką, taip pat bus perkami du informaciniai terminalai, kuriama programėlė išmaniesiems telefonams ir kt.

 

Finansavimas:

Projektas finansuojamas iš Europos Sąjungos 2014-2020 m. Intereg V-A Pietų Baltijos bendradarbiavimo per sieną programos ir dalyvaujančių partnerių lėšomis.

Viso projekto suma: 1 493 252.65 EUR

 

Finansavimo programos logotipas

 

 

Projekto partneriai:

Pagrindinis partneris: Švedijos miškų agentūrą (Skogsstyrelsen) www.skogsstyrelsen.se

Partneris Nr.2: Region Bleginge www.regionblekinge.se

Partneris Nr.3: Blekingės apskrities administracinė valdyba (Länsstyrelsen i Blekinge län) http://www.lansstyrelsen.se/Blekinge

Partneris No.4: Gdansko regioninė miškų urėdija (Regionalna Dyrekcja Lasow Panstwowych w Gdansku) www.gdansk.lasy.gov.pl

Partneris Nr.5: Pamario turizmo valdyba (Pomorska Regionalna Organizacja Turystyczna) www.prot.gda.pl

Partneris Nr.6: Žemaitijos nacionalinio parko direkcija www.zemaitijosnp.lt

Projektas pradėtas vykdyti 2016.07.01

 

Dėl platesnės informacijos kreiptis į projekto vadovę Viktoriją Rumšaitę (viktorija.rumsaite@zemaitijosnp.lt)

 

Scroll to top