VšĮ „Žaliasis taškas” apsilankė Žemaitijos nacionaliniame parke

2021-07-12 / Žemaitijos NP
„Žaliasis taškas” – didžiausia licencijuota atliekų tvarkymo organizacija Lietuvoje, kurianti veiksmingą atliekų tvarkymo bei perdirbimo sistemą, siekianti mažinti aplinkos taršą bei didinti gyventojų sąmoningumą, skatindama rūšiuoti atliekas.
Žemaitijos nacionalinio parko kolektyvo nariai kartu su akcijos #Misijašvarivasara organizatoriais bei kitais dalyviais liepos 9 d. tvarkė teritoriją ties Visvainių rekultivuotu karjeru bei Žvirblaičių kaimo apylinkes. Talkos metu buvo surinkta įvairiausių atliekų: baldų ir buitinės technikos, padangų, kėdžių, automobilių detalių, šiferio, stiklo, metalo ir kitų šiukšlių.
Po kelių valandų švarinimosi, VšĮ „Žaliasis taškas” vaikams padovanojo NEMOKAMĄ interaktyvų edukacinį spektaklį „Kontis ir Tvarkius“! O kol mažieji džiaugėsi spektakliu, grįžusieji iš talkos sudalyvavo ekskursijoje po Platelius bei apsilankė lankytojų centro ekspozicijoje „Žemaitijos žemės slėpiniai”.
Surinktų atliekų išvežimu ir utilizavimu pasirūpino Plungės rajono savivaldybė, labai už tai dėkojame!
Tikimės, jog tokios gražios ir tvarkingos iniciatyvos taps visuomenės kasdienio gyvenimo dalimi – juk svarbu ne tik nešiukšlinti, bet ir suprasti, kad kažkieno numestą šiukšlę pakelti yra visai nesunku!
Nuotraukos iš VšĮ „Žaliasis taškas” archyvo
Scroll to top