Vasaros žaidimo laimėtojai

2018-10-19 / Žemaitijos NP

Šį sezoną po Žemaitijos nacionalinį parką keliauti buvo dar smagiau, nes keliautojai galėjo laimėti prizų. Žemaitijos nacionalinio parko direkcija drauge su kelionių po Lietuvą portalu „PamatykLietuvoje.lt“ organizavo smagų kelionių žaidimą „Vasaros žaidimas Žemaitijos nacionaliniame parke“. Žaidimo taisyklės buvo labai paprastos, keliautojai lankydamiesi parke turėjo atsižymėti 10-yje aplink Platelių ežerą, esančių kultūrinių ir gamtinių objektų. Žaidimas vyko nuo birželio 15 d. iki rugpjūčio 20. Pagrindinis žaidimo prizas – nakvynė dviems Platelių dvaro sodybos tradicinių amatų centre su pasirinkta edukacine programa ir pasivažinėjimu dviračiais po apylinkes.

Nugalėtoju buvo  paskelbtas Kazimieras Kačka iš Vilniaus. Laimėtojas labai apsidžiaugė išgirdęs apie savo sėkmę ir papasakojo, kad tiesiog keliavo su šeima po parką ir žaidime užsiregistravo paragintas studentės dukters Elenos. Jai ir jos draugui tėtis prizą ir perleido.

Pasirinkusi gražų savaitgalį pora atvyko į Platelius. Apsigyveno Platelių dvaro sodybos tradicinių amatų centre įrengtuose svečių kambariuose. Įsikūrę dalyvavo kucinio tako edukaciniame užsiėmime ir padedami vietos audėjos Laimutės Puidokienės, senovinėmis audimo staklėmis nusiaudė skudurinį kilimėlį. Kurį kaip prisiminimą apie Žemaitijos nacionalinį parką išsivežė namo. Po edukacijos pora keliavo dviračiais. Jaunuoliai sakė, kad parke lankosi jau nebe pirmą kartą ir kiekvieną sykį čia sugrįžę randa vis kažką naujo bei įdomaus. Čia juodu patraukia nuostabi gamta ir lankytinų objektų įvairovė. Programuotoju dirbantis Ramūnas bei studentė Elena tikisi grįžti į Žemaitijos nacionalinį parką dar ne kartą ir prižadėjo kartu su savimi būtinai pasiimti ir draugus.

Lankytojų aptarnavimo skyriaus

Visuomenės informavimo specialistė

Daiva Vaškienė

Scroll to top