Vasara su Žemaitijos nacionaliniu parku

2018-06-22 / Žemaitijos NP

Šiais metais turizmo sezono pradžia džiugina puikiais saulėtais orais, kurie skatina nesėdėti namuose, o keliauti ir pramogauti. Kad kelionės taptų įdomesnės šią vasarą Žemaitijos nacionalinio parko lankytojus kviesime ne tik pasyviai ilsėtis Platelių ežero pakrantėse, bet ir keliauti, pažinti parką ir žaisti.
Žemaitijos nacionalinio parko direkcija (ŽNPD), kartu su kelionių po Lietuvą portalu PamatykLietuvoje.lt pristato vasaros kelionių žaidimą „Vasaros žaidimas Žemaitijos nacionaliniame parke“. Žaidimo organizatorių paruoštas maršrutas padės atrasti įspūdingiausias parko vietas, padovanos netikėtų potyrių ir garantuos gerai praleistą laiką Žemaitijoje, o žaidimo organizatoriai dar padovanos ir puikius prizus.
Idėja sukurti kelionių žaidimą kilo portalo PamatykLietuvoje.lt kūrėjams. Pasak, autorių, portalas buvo sukurtas tam, kad keliautojams padėtų atrasti naujas, įdomias vietas, geriau pažinti Lietuvą ir jos istoriją, pamatyti gražiausius kampelius. Pagrindinis portalo tikslas ir idėja yra sudominti, kuo daugiau žmonių kelionėmis po Lietuvą, o kelionių-žaidimų formatas yra vienas iš būdų tai padaryti. PamatykLietuvoje.lt ekspertai glaudžiai bendradarbiauja su Lietuvos saugomomis teritorijomis tad sukurtas kelionės-žaidimo maršrutas Žemaitijos nacionaliniame parke yra vienas iš gerųjų bendradarbiavimo pavyzdžių.
Žaidimas startavo birželio 15 d. ir tęsis iki rugpjūčio 20-osios. Šiuo laikotarpiu kiekvienas keliautojas užsiregistravęs portale PamatykLietuvoje.lt galės keliaudamas aplink Platelių ežerą mašina ar dviračiu aplankyti 10 įdomiausių ŽNP objektų ir pasižymėjęs juose gauti prizų. Objektų, kuriuos įtraukėme į maršrutą įvairovė išties didelė: net 4 ekspozicijos, keletas gamtos ir kultūros paveldo objektų, gražiausios apžvalgos vietos ir šis tas įdomaus, ką galima pamatyti tik Pietų ir Šiaurės Amerikoje. Kas tai, būtinai sužinos, tie kurie ryšis keliauti ir leisti atostogas įdomiau.
Kaip žaisti? Užsukę į kelionių po Lietuvą portalą PamatykLietuvoje.lt išsirinkite patikusią “kelionę-žaidimą” ir keliaukite. Pasirinktas maršrutas telefono naršyklėje bus kelionės gidas, o kartu ir žaidimo langas. Apsilankiusieji maršrute nurodytuose objektuose, turės juose pasižymėti. Tai bus galima padaryti dviem būdais: nuskenuojant nurodytose vietose pateiktus QR kodus arba pagal savo telefono buvimo vietą (GPS). Kokiu būdu pasižymėti konkrečioje vietoje, kur rasti QR kodą ir kitas trumpas instrukcijas rasite prie kiekvienos vietos “kelionės-žaidimo” aprašyme. Aplankę visas maršruto vietas gausite unikalų prizo kodą, kurį iškart galėsite iškeisti į žaidimo organizatorių ir rėmėjų prizus ir/arba užsiregistruoti didesnių prizų lošimui.
Didysis žaidimo prizas – nakvynė dviem Platelių tradicinių amatų centre su edukaciniu užsiėmimu ir pasivažinėjimas dviračiu po Žemaitijos nacionalinį parką. Prizą įsteigė ŽNPD, laimėtojas bus paskelbtas rugpjūčio 21 dieną.
Leiskite vasarą prasmingai Žemaitijos nacionaliname parke!

Lankytojų aptarnavimo skyriaus vedėja
Rovena Augustinė

Scroll to top