Valčių registracija

2021-04-17 / Žemaitijos NP

Artėjant lydekų žūklės sezono pradžiai, kuomet žūklės fanai pradės ruošti ne tik meškeres, masalus, o ir valtis, prašome būti atsakingais piliečiais ir norinčius žvejoti Žemaitijos nacionalinio parko ežeruose, rekomenduojame suderinti valčių laikymo vietą su Žemaitijos nacionalinio parko direkcija.

Suderinus valčių laikymo vietą, Žemaitijos nacionalinio parko direkcijos apskaitoje esančioms valtims suteikiamas numeris (jį valties savininkas užsirašo valties priekyje ant šoninės briaunos). Tokiu būdu parko darbuotojai, pastebėję nelaimingą atsitikimą ar tyčinį turto (valties) sugadinimą, galės informuoti valties savininką. Taip pat pasitaiko vagystės atvejų, kai pavagiamos valties metalinės dalys, o nepritvirtinta valtis atsiduria kitoje ežero pakrantės pusėje. Tokiu būdu, tvarkinga, tačiau neprirakinta, be numerių esanti valtis, tampa ,,bešeimininkiu“ turtu. Kad taip nenutiktų, raginame derinti valčių laikymo vietą, taip apsaugosite savo turtą ir padėsite sukontroliuoti ežero pakrantėse nebenaudojamų valčių srautą.

Suderinti valties laikymo vietą galite siųsdami žinutę tel. +370 698 48560, arba el. paštu saulius.vaicekauskas@zemaitijosnp.lt, kurioje turite nurodyti valties savininko vardą, pavardę, Tel. nr., vietą, kurioje norite laikyti valtį. Apie sprendimą derinti valties laikymo vietą informuosime Jūsų nurodytu telefonu arba el. paštu.

Kraštotvarkos sk. geografė
Rūta Jundulienė

Scroll to top