Sukūrė žaidimų platformą, kuri skatins keliauti po Lietuvą

2018-06-15 / Žemaitijos NP

Kelionių po Lietuvą portalo pamatykLietuvoje.lt kūrėjai pristato pirmuosius “kelionių-žaidimų” maršrutus. Jais keliaudami ne tik atrasite įdomiausias Lietuvos vietas, bet ir galėsite laimėti prizus.
Pirmųjų žaidimų partneriai Valstybinė saugomų teritorijų tarnyba, Žemaitijos nacionalinio parko direkcija ir Molėtų turizmo ir verslo informacijos centras jau kviečia keliauti kartu su portalo kūrėjais parengtais maršrutais ir laimėti jų bei vietinių turizmo paslaugų teikėjų įsteigtus prizus. Trys maršrutai – tik pradžia. Jau baigiami ruošti nauji maršrutai, kuriais keliauti ir laimėti puikius prizus pakvies Šiaulių turizmo ir verslo informacijos centras bei vietos verslininkai.
Šį pavasarį pristatyti kelionių maršrutai į kelionę išsiruošti jau padėjo ne vienam neturinčiam laiko ar noro, o gal ir patirties savarankiškai suplanuoti kelionę. “Prizai – dar vienas argumentas vis dvejojantiems leistis į keliones įdomiais maršrutais po Lietuvą” – teigia pamatykLietuvoje.lt portalo vadovas Arvydas Dotas. Ekspertų sudėlioti, informatyvūs maršrutai – kelionėje ir gidas, ir įdomių istorijų pasakotojas, ir vedlys.
Turizmo srityje prizų keliautojams dalybos, “asmenukių”, foto ar kitokie konkursai nėra naujiena. Tačiau jų organizavimas dažnai tampa tikru iššūkiu ir nelengvas užduočių labirintas norintiems dalyvauti. Sukurta kelionių-žaidimų platforma suteikia daug kūrybinės laisvės žaidimų organizatoriams, o žaidėjams dalyvavimas žaidimuose visada išlieka paprastas.
Kaip žaisti? Užsukę į kelionių po Lietuvą portalą www.pamatykLietuvoje.lt išsirinkite patikusią “kelionę-žaidimą” ir leiskitės į kelionę. Pasirinktas maršrutas atvertas jūsų telefono naršyklėje bus kelionės gidas, o kartu ir žaidimo langas. Aplankę maršrute nurodytas lankytinas vietas jose pasižymėkite. Tai galėsite padaryti dviem būdais: nuskenuodami nurodytose vietose pateiktus QR kodus arba pagal savo telefono buvimo vietą (GPS). Kokiu būdu pasižymėti konkrečioje vietoje, kur rasti QR kodą ir kitas trumpas instrukcijas rasite prie kiekvienos vietos “kelionės-žaidimo” aprašyme. Aplankę visas maršruto vietas gausite unikalų prizo kodą, kurį iškart galėsite iškeisti į žaidimo organizatorių ir rėmėjų prizus ir/arba užsiregistruoti didesnių prizų lošimui.
Jau pirmųjų “kelionių-žaidimų” prizų fonde daugiau nei 250 įvairių prizų. Laimėtojų laukia suvenyrai, nemokama kava, užkandžiai ar net vakarienės rėmėjų kavinėse, jodinėjimas žirgais, edukaciniai užsiėmimai, nakvynės kaimo turizmo sodybose ir daug kitų.

Pirmieji “kelionių-žaidimų” maršrutai
“Aplankyk 10 ir dar 10 vietų Lietuvos saugomose teritorijose”. Minėdama Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmetį Valstybinė saugomų teritorijų tarnyba kartu su portalu pamatykLietuvoje.lt ir kelionių žurnalu “Kelionės ir pramogos” kviečia visą vasarą keliauti po Lietuvos saugomas teritorijas, o aplankius 20 rekomenduojamų vietų jose, gauti puikų prizą – knygą “Ypatingą Lietuva”.
“Atradimų laikas Molėtų krašte”. Molėtų turizmo ir verslo informacijos centras kviečia atvykti į Molėtus savaitgaliui ar dar ilgesniam laikui ir neskubant, pasimėgaujant pažinti šį kraštą. Aplankius ir pasižymėjus dešimtyje vietų dar ir laimėti prizų.
“Vasaros žaidimas Žemaitijos nacionaliniame parke”. Žemaitijos nacionalinio parko direkcija kviečia dviračiu arba automobiliu keliauti aplink Platelių ežerą ir čia rasti dešimt žaidimo vietų, jose pasižymėti ir laimėti parko suvenyrų ar vertingą pagrindinį prizą – nakvynę, edukacinį užsiėmimą ir pasivažinėjimą dviračiu po Žemaitijos nacionalinį parką.

Apie portalą
Kelionių po Lietuvą portalo www.pamatykLietuvoje.lt tikslas padėti kiekvienam norinčiam atrasti įdomias vietas, geriau pažinti Lietuvą ir jos istoriją, kultūros paveldą, pamatyti gražiausius mūsų krašto kampelius. “Norime, kad kuo daugiau žmonių keliones po Lietuvą atrastų kaip įdomų laisvalaikio praleidimo būdą, jomis paįvairintų savo atostogas, savaitgalius ar net ilgesnius vasaros vakarus.” – teigia portalo vadovas Arvydas Dotas.
Trečius veiklos metus skaičiuojančiame ir šiemet neatpažįstamai pasikeitusiame portale išsamiausias lankytinų vietų, pramogų ir turizmo paslaugų žemėlapis, maršrutai, kelionių pasakojimai, žaidimai ir konkursai, keliautojų rekomendacijas, patarimus.
Iš tūkstančių išsamiai aprašytų, su nuotraukomis ir tikslia vieta žemėlapyje pateikiamų lankytinų vietų, portale sau įdomaus išsirenka ir populiariausių, madingų vietų ieškotojai, ir ieškantys išskirtinių, dar neatrastų vietų. Kelionių maršrutai, patyrusių keliautojų pasakojimai ir jų rekomendacijos išsiruošti į kelionę padeda ir tiems, kurie neturi laiko ar noro kelionę planuoti savarankiškai.

Daugiau informacijos:
Arvydas Dotas
pamatykLietuvoje.lt portalo vadovas
+370 605 605 13855
arvydas@pamatykLietuvoje.lt

Scroll to top