Renginys turizmo paslaugų teikėjams, žygių entuziastams ir bendruomenės nariams I Hiking project

Gegužės 6 d. Platelių dvaro svirne (Didžioji g. 22, Plateliai) vyks tinklaveikos (angl. networking) renginys, skirtas turizmo paslaugų teikėjams, bendruomenės nariams, žygių entuziastams. Renginio metu bus pristatomi projekto Nr. LLI-448 „Miško maršrutų kūrimas Lietuvoje ir Latvijoje. Baltijos pajūrio pėsčiųjų maršruto plėtra Lietuvoje“ (Hiking project) rezultatai, pakalbėsime apie sukurtą Miško tako maršrutą, kuris kerta ir Žemaitijos nacionalinio parko teritoriją, o Žemaitijos nacionalinio parko direkcija pristatys daugiau naujovių parke.

Taip pat, renginio dalyviai turės galimybę sudalyvauti lektoriaus Vaido Levicko* seminare „Įsimintinų paslaugų ir santykių kūrimas“, skirtą visiems, kam aktualu palaikyti ir puoselėti puikius santykius su savo klientais ir kurti įsimintinas paslaugas.

Norinčius dalyvauti renginyje, prašome užsiregistruoti paspaudus šią nuorodą:
https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSd8bR5adVb6DPrXW11cMRZI82F173rBhyQwF4OjWY3BvZLiAA/viewform

Preliminari renginio programa:
10:00 – 10:30 Projekto Nr. LLI-448 „Miško maršrutų kūrimas Lietuvoje ir Latvijoje. Baltijos pajūrio pėsčiųjų maršruto plėtra Lietuvoje“ (Hiking project) rezultatų pristatymas.
10:30 – 11:00 Naujovių Žemaitijos nacionaliniame parke pristatymas.
11:00 – 11:30 Ženklų „Draugiški žygeiviams“ ir „Žemaitijos nacionalinio parko produktas“ pristatymas
11:30 – 12:00 Kavos pertraukėlė
12:00 – 15:00 Seminaras „Įsimintinų paslaugų ir santykių kūrimas“ (teorinė ir praktinė dalys tarp kurių numatyta kavos pertraukėlė)

*Daugiau apie lektorių Vaidą Levickį:
„O kaip geriau? Būtent šis klausimas labiausiai charakterizuoja mano profesinės brandos kelionę bei apjungia sukauptas patirtis. Kažkada savo magistro studijų JAV metu, išgirdau frazę, kad stovintis žmogus, yra smingantis žmogus. Tuomet keista pasirodė išsakyta mintis. Tačiau šiandien mažai kas jau abejoja, kad turi keistis arba būsi pakeistas. Dirbdamas universitete, ieškojau sprendimų, kad studentai gautų ne tik informaciją, bet ir transformuojančios lyderio patirties, inovatyvių praktikų, gyvo ir nesurežisuoto santykio su savimi. Konsultacinis darbas su aukščiausios grandies vadovais leido įsitikinti, kad geriausi vadovai yra nuolankūs žmonės, o ne tik vadybiniai personažai kuriantys šarmingą atmosferą. Paskutiniai 4 metai darbo personalo ir verslo plėtros vadovu buvo ko gero labiausiai transformuojantis etapas, kuris „permalė“ turimas žinias ir patirtis bei įgalino sukurti verslo galimybes ne tik sau, bet ir kitiems žmonėms.“

Renginys nemokamas.

Renginio metu bus fotografuojama. Nuotraukos gali būti naudojamos renginio viešinimui socialiniuose tinkluose, internetinėse svetainėse, spaudoje ir kt.

Daugiau informacijos el. paštu: ruta.antanaviciute@zemaitijosnp.lt arba tel. 862555669.

Daugiau apie projektą: www.baltictrails.eu.

Renginys organizuojamas įgyvendinant 2014-2020 m. Interreg V-A Latvijos ir Lietuvos bendradarbiavimo per sieną programos projektą Nr. LLI-448 Miško maršrutų kūrimas Lietuvoje ir Latvijoje. Baltijos pajūrio pėsčiųjų maršruto plėtra Lietuvoje (Hiking project)“.

Scroll to top