Rasos Šeikuvienės fotografijos paroda

2019 10 12

Fotografijos parodos atidarymas "Brydės per metų laikus" spalio 12 d.  11:00 val.

Renginys vyks Žemaitijos nacionalinio parko Platelių dvaro svirne (Didžioji g. 22, Plateliai)

Ekspozicija veiks iki lapkričio mėn. 15 d.

Parodos skelbimas

 

 

 

 

***

APIE AUTORĘ IR PARODĄ

Rasa Šeikuvienė 1999 metais baigė Šiaulių Universitetą, įsavarankišką gyvenimą įžengusi kaip diplomuota dailės darbų mokytoja.Meninis išsilavinimas bei kūrybinis talentas pakoregavo diplomą.

Rasa savo interesantų ir specialybės draugų aplinkoje šiandien yra žinoma kaip viena iš geriausių maketuotojų Šiaulių mieste, sėkmingai ir profesionaliai dirbanti tiek spaustuvių tipografinėje specifikoje, tiek miesto reklamos įmonių bei agentūrų įvairiaspalviuose užsakymuose. Reiklaus gyvenimiško ritmo dėka,ji tapo vizualinio dizaino specialiste, mokančia matyti gyvenimą tiek akimis, tiek moteriška intuicija.

Kūryba – profesionalios veiklos užnugaris, leidžiantis ne tik save reprezentuoti kasdienėje aplinkoje, bet ir ja naudotis profesijoje. Rasa, kaip foto menininkė, buvo surengusi keletą autorinių parodų Šiauliuose.

Pastaroji paroda – tai tarsi sąšauka su „Žemaitijos metais“, nes autorės vaikystė, praėjusi Platelių apylinkėse, teberusena kasdienybėje tiek peizažu, tiek landšafto savitumu, tiek atsitiktinio silueto asmeniškumu.

Ekspozicija atskleidžia Rasos kūrybinį žvilgsnį į aplinką, pasinaudojant meninės fotografijos žanro galimybėmis, užfiksuojant šviesos arba amžinybės akimirksnį tiek savalaikiu foto mygtuko paspaudimu, tiek profesionalia kadro kompozicija. Bene kiekvienoje parodos nuotraukoje nesunku ne tik pastebėti, bet ir pajusti jos moterišką mistiką ir instinktą.

Autorė – lietuvaitė, žemaitė, stipri gerumu ir dvasine šviesa.

 

Vilius Puronas,

Lietuvos Meno kūrėjų asociacijos narys,

Lietuvos Dizainerių sąjungos valdybos narys.

2019 m. Rugsėjo 26 d.

Šiauliai

    Scroll to top