Raimondo Puišio fotografijos paroda „Kapinės”

2022 01 11
Raimondas Puišys
Lietuvos fotomenininkų sąjungos narys, Rusijos geografijos draugijos narys Raimondas Puišys gimė 1963 m. Jurbarke, augo Alytuje, baigė studijas tuometėje Lietuvos žemės ūkio akademijoje (dabar universitetas) Kaune.
Raimondas – konkurso „Gamta – mūsų namai“ laureatas, keleto Lietuvos ir Rusijos fotografijos konkursų laimėtojas, pelnęs apdovanojimus už fotografijas, eksponuotas parodose Sankt Peterburge ir Tokijuje.
Atrodytų keista tema fotografijai – kapinės. Bet panašu, kad menas ir maži stebuklai nuolatos yra greta mūsų, tik mes retai kada juos pastebime. Atskleisti tuos kasdienybės stebuklus ir yra tikro menininko pašaukimas.
Fotografijos prigimtis – įamžinti ir sustabdyti akimirką. Tai, kas trunka tik mirksnį, išlieka visam laikui. Kapinės yra ne kas kita, kaip amžinybės vieta. Tačiau įamžintose amžinybės akimirkose pamatai verdantį gyvenimą. Gyvenimas nėra nei geras, nei blogas, jis paprasčiausiai yra. Skiriasi tik mūsų požiūris į jį. Mūsų nuostatos daugybę dalykų nuteisia, išteisina, pasmerkia bei išaukština. Bet mūsų gyvenimas nieko nepaisydamas teka toliau. Lieka atsiminimai ir... fotografijos.
    Scroll to top