Pėsčiųjų žygis „Pavasarinis Liepijų miškas“

2019 04 13

Kviečiame keliauti su gidu į nuostabų pavasarinį Liepijų mišką.
KADA IR KUR?
2019 m. balandžio 13 d. (šeštadienį), 10:00 val.
Susitikimo pradžios taškas - Didžioji g. 24, Plateliai (automobilių stovėjimo aikštelėje prie Platelių dvaro svirno).
Iki miško - automobiliais (atvykusius be automobilio pavešime), toliau žygis pėsčiomis Liepijų mišku, kuriame bus pelkėtų vietų, todėl derėtų pasirūpinti tinkama apranga ir avalyne.

Žygio atstumas ir trukmė: apie 3 - 4 kilometrus, apie 3 val.

KĄ APLANKYSIME?

Liepijų kraštovaizdžio draustinį: Liepijų mišką, kuris yra Natura 2000 buveinių apsaugai svarbi teritorija, su jame esančiais įspūdingais ąžuolynais, senomis liepomis bei skroblais (Liepijų miškas yra šiaurinė skroblų natūralaus paplitimo riba), Ubagų kalną ir Ubagų akmenį. Pamatysime plėšriojo paukščio lizdavietę, bebravietę bei barsukų koloniją (olas). Susipažinsite, su vabzdžio žievėgraužio tipografo veikla, jei pavyks ir su kitais miško gyventojais.
Nepamirškite užkandžių, po žygio miško aikštelėje bus galima atsikvėpti ir pasidalinti įspūdžiais.
Kontaktai pasiteiravimui: 869848560, 868624831

 

Informuojame, kad Žemaitijos nacionalinio parko direkcijos renginio metu bus filmuojama/fotografuojama. Asmens duomenys bei renginio metu padarytos nuotraukos ar įrašai kaupiami ir tvarkomi siekiant informuoti visuomenę apie Direkcijos veiklą ir renginio išlaidų pagrindimui.
Įsipareigojame užtikrinti, kad asmens duomenys tvarkomi tiksliai, sąžiningai ir teisėtai. Detalesnę informaciją apie asmens duomenų tvarkymą ir duomenų subjektų teisių įgyvendinimą rasite Direkcijos interneto svetainėje skiltyje „Asmens duomenų apsauga“ adresu: http://zemaitijosnp.lt/administracine-informacija.

    Scroll to top