Pėsčiųjų žygis Liepijų miške „Maži didelio miško stebuklai“

2019 02 22

KODĖL? Unikali galimybė su gidu keliauti nuostabiu mišku, pasigrožėti gamta, pirmiems praeiti planuojama pėsčiųjų trasa ir pateikti savo mintis bei pasiūlymus, kaip būtų galima ją įrengti.

KADA IR KUR SUSITINKAME?  2019 m. vasario 22 d., 12:30 val., Didžioji  g. 24, Plateliai (automobilių stovėjimo aikštelėje prie Platelių dvaro svirno).

KAIP KELIAUSIME? Iki Liepijų miško - automobiliais ( atvykusius be automobilio pavešime), po to pėsčiomis keliausime Liepijų mišku, kuriame bus pelkėtų vietų, todėlderėtų pasirūpinti tinkama apranga ir avalyne.

Žygio atstumas ir trukmė: apie 3 - 4 kilometrus, apie  3 val.

KĄ APLANKYSIME? Liepijų kraštovaizdžio draustinį: Liepijų mišką, kuris yra Natura 2000 buveinių apsaugai svarbi teritorija, su jame esančiais įspūdingais ąžuolynais, senomis liepomis bei skroblais (Liepijų miškas yra šiaurinė skroblų natūralaus paplitimo riba), Ubagų kalną ir  Ubagų akmenį. Pamatysime plėšriojo paukščio lizdavietę, bebravietę bei barsukų koloniją (olas). Susipažinsite, su  vabzdžio žievėgraužio tipografo veikla. Stebėsite laukinių žvėrių pėdsakus,o jeigu pavyks, ir pačius miško gyventojus.

Žygio pabaigoje visus vaišinsime žolelių arbata. Tik nepamirškite užkandžių prie arbatos. Jais galėsite gardžiuotis prie laužo dalindamiesi žygio įspūdžiais.

Kontaktai pasiteiravimui: 869848560, 868624831

Dalyvis, atvykdamas į renginį, patvirtina, kad supranta ir sutinka, jog renginio metu bus fotografuojamas. Nuotraukos gali būti publikuojamos ŽNPD rinkodaros tikslais.

 

    Scroll to top