Moksleivių darbų paroda „Pasveikink Žemaitiją su Žemaitijos metais“

2019 11 27

Žemaitijos nacionalinio parko direkcija organizavo konkursą „Pasveikink Žemaitiją su Žemaitijos metais“, kuris skirtas 2019-iesiems Žemaitijos metams paminėti. Konkursas vyko nuo 2019 m. rugsėjo 2 d.  – 2019 m. spalio 31 d.  Jame buvo kviečiami dalyvauti Žemaitijos regiono ugdymo įstaigų 1-4 klasių moksleiviai. Direkcija sulaukė 61 darbo iš 14 švietimo įstaigų.

Kad visi galėtų šiuos darbus pamatyti, direkcija iš visų gautų moksleivių darbų organizuoja parodą „Pasveikink Žemaitiją su Žemaitijos metais“.

Parodos atidarymas vyks  lapkričio 27 d. 9:00 val. Žemaitijos nacionalinio parko ekspozicijoje,  adresu Didžioji g. 22, Plateliai.

Parodos atidarymo metu bus apdovanoti geriausių darbų autoriai ir jiems įteikti prizai.

Moksleivių darbų paroda veiks iki gruodžio 18 d.

Kviečiame dalyvauti!

Renginio skelbimas

"Informuojame, kad Žemaitijos nacionalinio parko direkcijos renginio metu bus filmuojama/fotografuojama. Asmens duomenys bei renginio metu padarytos nuotraukos ar įrašai kaupiami ir tvarkomi siekiant informuoti visuomenę apie Direkcijos veiklą ir renginio išlaidų pagrindimui.
Įsipareigojame užtikrinti, kad asmens duomenys tvarkomi tiksliai, sąžiningai ir teisėtai. Detalesnę informaciją apie asmens duomenų tvarkymą ir duomenų subjektų teisių įgyvendinimą rasite Direkcijos interneto svetainėje skiltyje „Asmens duomenų apsauga“ adresu: http://zemaitijosnp.lt/administracine-informacija."

    Scroll to top