Kviečiame visus į diskusiją „Saugoma teritorija: apribojimai ar galimybės“

2018 03 3

Užteks burbėti, kad parkas viską draudžia, ateik į diskusiją pasakyti savo nuogąstavimus, paieškoti sprendimų ir paklausyti apie galimybes, kurias verslui suteikia saugoma teritorija. Kviečiame visus, plėtojančius ar norinčius plėtoti verslą Žemaitijos nacionaliniame parke. Labai kviečiame iš šio krašto kilusį jaunimą – gal kils idėjų ir noro savo ateitį kurti būtent gimtinėje.

Apie ką? Kas kalbės?

BEF+ŽNP apie užsienio šalių patirtį plėtojant verslą saugomose teritorijose.

Žemaitijos nacionalinio parko direktorius Ramūnas Lydis pristatys Žemaitijos nacionalinio parko direkcijos praėjusių metų svarbiausiu darbus, įgyvendintus ir projektus, pristatys ateinančių metų svarbiausias veiklas, moderuos diskusiją.

Plungės rajono savivaldybės administracijos atstovai informuos apie planuojamas savivaldybės investicijas Žemaitijos nacionaliniame parke.

Žemaitijos kaimo turizmo asociacijos atstovai pasidalins kaimo turizmo Žemaitijos nacionaliniame parke gerąja praktika ir iškylančiais veiklos iššūkiais.

Visi norintys, turintys klausimų ar siūlymų

Kada? 2018 m. kovo 3 d. (šeštadienį) 13 val.

Kur? Žemaitijos nacionalinio parko ekspozicijoje (Platelių dvaro svirne) Didžioji g. 22, Plateliai.

Kiek laiko? Diskusija turėtų tęstis ne ilgiau kaip iki 16 val. Nuo 16 val. visi norintys galės dalyvauti Andriaus Dacio svarstyklių parodos atidaryme.

    Scroll to top