Ekskursija po buvusį karinį miestelį

2019 05 4

Po ekskursijų Šaltojo karo ekspozicijoje dažnai išgirstame klausimus, o kur karinis miestelis? Kas jame vyksta dabar? Ar galima jį aplankyti? Pagaliau į šiuos ir daugelį kitų klausimų Jums atsakysime, daug ką parodysime ir papasakosime daugybę linksmų ir įdomių istorijų!

Jei norite sužinoti kaip vyko karinio miestelio statybos, kokie pastatai buvo pastatyti, kokia buvo jų paskirtis, kiek karininkų ir kareivių juose gyveno, kviečiame atvykti į ekskursiją „Buvęs karinis miestelis“, kuri  vyks gegužės 4 d. 12 val.

Ekskursija prasidės nuo Šaltojo karo ekspozicijos lankytojų centro (adresas: Šilinės g. 4, Plokščių k.).

Būtina išankstinė registracija: tel. nr. 867786574 arba el. paštu: ilona.urnikiene@zemaitijosnp.lt

Ekskursijos trukmė – 1,5 val.

Renginys nemokamas.

Informuojame, kad Žemaitijos nacionalinio parko direkcijos renginio metu bus filmuojama/fotografuojama. Asmens duomenys bei renginio metu padarytos nuotraukos ar įrašai kaupiami ir tvarkomi  siekiant informuoti visuomenę apie Direkcijos veiklą ir renginio išlaidų pagrindimui.

Įsipareigojame užtikrinti, kad asmens duomenys tvarkomi tiksliai, sąžiningai ir teisėtai. Detalesnę informaciją apie asmens duomenų tvarkymą ir duomenų subjektų teisių įgyvendinimą rasite Direkcijos interneto svetainėje skiltyje „Asmens duomenų apsauga“ adresu: http://zemaitijosnp.lt/administracine-informacija.

    Scroll to top