Projekto „Hiking project“ partnerių susitikimas Nidoje

2022-04-08 / Žemaitijos NP

Kovo 31 – balandžio 1 dienomis Nidoje vyko vienas iš paskutiniųjų projekto „Miško maršrutų kūrimas Lietuvoje ir Latvijoje. Baltijos pajūrio pėsčiųjų maršruto plėtra Lietuvoje“ partnerių susitikimas. Su kolegomis iš Kauno regiono plėtros agentūros, Lietuvos kaimo turizmo asociacijos, Kuršių nerijos nacionalinio parko direkcijos, Kuržemės planavimo regiono, Latvijos kaimo turizmo asociacijos ir Kuldygos savivaldybės aptarėme įgyvendintas veiklas ir likusius darbus, tarp kurių ir baigiamasis Žygių festivalis, diskutavome apie kylančius iššūkius ir projekto pratęsimo galimybes.

Po pasitarimų ir diskusijų aplankėme gražiausias Nidos vietas bei išbandėme vieną iš Jūrų tako atkarpų (https://baltictrails.eu/lt/coastal/day/165). Būtent Nidoje prasideda Jūrų takas Lietuvoje. Kviečiame išbandyti! O dabar, kol dar neįsibėgėjo turizmo sezonas, ir yra geriausias laikas aplankyti Kuršių neriją ir pasimėgauti jos ramybe.

Daugiau apie projekto metu kuriamus maršrutus: www.baltictrails.eu

Projektas Nr. LLI-448 Miško maršrutų kūrimas Lietuvoje ir Latvijoje. Baltijos pajūrio pėsčiųjų maršruto plėtra Lietuvoje (Hiking project)“ iš dalies finansuojamas 2014-2020 m. Interreg V-A Latvijos ir Lietuvos bendradarbiavimo per sieną programos lėšomis.

Scroll to top