Pažinti gamtą vaikus skatins nauja interaktyvi platforma

2019-02-22 / Žemaitijos NP

Sukurta dar viena patraukli priemonė vaikams skatinti pažinti gamtą – nauja internetinė platforma jauniesiems gamtos reindžeriams ugdyti.

Ją sukūrė nevyriausybinė aplinkosaugos organizacija „Baltijos aplinkos forumas“. Projekto partnerė – Valstybinė saugomų teritorijų tarnyba prie Aplinkos ministerijos. Saugomų teritorijų specialistai talkino kuriant šią platformą ir ketina aktyviai ja naudotis, vesdami edukacinius užsiėmimus nacionalinių ir regioninių parkų gamtos mokyklose.

Ji skirta 7-14 metų amžiaus moksleiviams. Naudodamiesi šia interaktyvia priemone, jie mokysis pažinti gamtą žaisdami žaidimus ir spręsdami linksmas užduotis. O jos pačios įvairiausios – tiek atliekamos internetinėje erdvėje, tiek raginančios keliauti į gamtą, ją tyrinėti, įveikti išbandymus ir skelbti savo nuotykių rezultatus. Už kiekvieną užduotį vaikai gaus specialius ženkliukus, o juos kaupdami pereis į kitą reindžerio lygį. Kai kurios nacionalinių ir regioninių parkų gamtos mokyklos jau turi jaunųjų gamtos reindžerių būrelius. Naujoji interaktyvi platforma – dar viena proga suaktyvinti šią veiklą.

 

Scroll to top