Pažinkite Žemaitijos nacionalinį parką išmaniai

2019-05-21 / Žemaitijos NP

Naujoms technologijoms vis labiau įsiliejant į kasdienį žmogaus gyvenimą, nieko nebestebina galimybė apsipirkti, sužinoti naujausias orų prognozes, išsikviesti taksi automobilį ar užsisakyti maistą į namus keliais mygtuko paspaudimais išmaniojo telefono ekrane. Pažinti ir keliauti po gamtą galima taip pat išmaniai.

Įgyvendinant 2014–2020 m. Interreg V-A Pietų Baltijos bendradarbiavimo per sieną programos projektą „Darnus kietųjų lapuočių miškų valdymas – darnaus turizmo vystymo praktika“ sukurta mobili programėlė – audio gidas, su kuria kelionės Žemaitijos nacionalinio parko takais taps dar įdomesnės ir informatyvesnės. Šiuo metu programėlėje galima rasti Šeirės pažintinio tako ir Liepijų pėsčiųjų trasos audiogido įrašus, kurie keliautoją supažindins su jų išskirtinumais, gyvūnų bei augalų rūšimis, taip pat papasakos įvairių Platelių ežero legendų. Programėlė – audiogidas bus lyg puikus kompanionas, kuris pavers pasivaikščiojimą turininga kelione.

„Ateityje planuojame į programėlę įtraukti  ir daugiau pažintinių takų esančių Žemaitijos nacionaliniame parke.  Tad tikimės, kad ji taps puikia priemone norintiems pažinti  mūsų parką keliaujant pėsčiomis“ sakė Žemaitijos nacionalinio parko direktorius R. Lydis.

Programėlėje – audiogide galima pasirinkti dvi kalbas, lietuvių ir anglų, tad ji  puikiai tiks ir turistams iš užsienio šalių.

Kviečiame parsisiųsti nemokamą programėlę (pavadinimas Audio Guide of Zemaitija National Park) ir pažinti nuostabią Žemaitijos nacionalinio parko gamtą išmaniai ir įdomiai

R. Šimkus

Projekto „Attractive Hardwoods” administratorius

Scroll to top