Paskutinis 2016 – ųjų Turizmo forumas

2016-12-03 / Žemaitijos NP

Žemaitijos nacionalinio parko direkcija ir su ja bendradarbiaujantys turizmo paslaugų ir produktų teikėjai, bendruomenės ir savivaldybės atstovai kalendorinę žiemos pradžią pasitiko kasmetiniu renginiu – Turizmo forumu. Šis renginys organizuojamas 2 kartus per metus ir yra skirtas aptarti klausimus ir problemas, susijusias su turizmu.

Gruodžio 1-ąją įvykęs renginys savo forma šiek tiek skyrėsi nuo prieš jį vykusių renginių. Renginio pradžioje buvo pristatyti praėjusio turizmo sezono rezultatai, o vėliau organizuota aktyvi diskusija grupėse. Savo įspūdžiais, pasiekimais, veikla ir ateities planais dalinosi Sandra Kasmauskienė, Plungės turizmo informacijos centro direktorė. Trumpai praėjusį sezoną kaimo turizmo sodybose pristatė ir Žemaitijos kaimo turizmo asociacijos pirmininkė Jurgita Krištupienė. O lankytojų statistiką Žemaitijos nacionaliniame parke pristatė ir apibendrino specialistė (gidė) Aušra Brazdeikytė. Daugeliui Žemaitijos nacionalinio parko lankytojų, draugų ir gerbėjų, tikriausiai bus įdomu sužinoti, kad 2016 metais  parke apsilankė virš 140 000 lankytojų (duomenys negalutiniai) iš visos Lietuvos ir užsienio valstybių.

Daugiausiai dėmesio renginio metu buvo skirta diskusijoms. Aptarti klausimai, susiję su Žemaitijos nacionalinio parko produkto ženklo svarba, naryste Europos darnaus turizmo saugomose teritorijose chartijoje, sprendžiamas „Turizmo forumo“ tematikos ir formato atsinaujinimo reikalingumas. Džiaugiamės, kad susirinkusieji aktyviai reiškė savo nuomonę, kalbėjo apie problemas ir dalinosi mintimis bei idėjomis. Tikimės, kad padarytos išvados padės atsinaujinti visomis prasmėmis, dar labiau sustiprins parko direkcijos ir bendruomenės bei turizmo paslaugų ir produktų teikėjų tarpusavio bendradarbiavimą siekiant darnaus turizmo tikslų.

Dėkojame visiems dalyvavusiems!

 

Lankytojų aptarnavimo skyriaus vedėja  Rovena Augustinė

Scroll to top