Papuošta Kalėdinė eglutė prie Žemaitijos nacionalinio parko direkcijos pastato

2016-12-15 / Žemaitijos NP

2016 m. gruodžio 15 d. Žemaitijos nacionalinio parko direkcijos darbuotojai kartu su Platelių lopšelio-darželio auklėtiniais, auklėtojomis Gita Jurkšiene ir Dovile Ruginiene bei Platelių gimnazijos ketvirtokais, mokytoja Vitalija Lukavičiene papuošė Kalėdinę eglutę Žemaitijos nacionalinio parko direkcijos kieme. Žaliaskarė buvo puošiama įvairiais atšvaitais bei saldainiais. Vaikai nekantravo ją kuo greičiau papuošti, nes kai kurie iš jų nujautė, kad galės paragauti saldžiųjų eglutės papuošalų.

Pažaidę, padainavę, pasidžiaugę papuošta eglute, mažieji rinkosi jiems patinkančius saldainius. Juos reikėjo atsargiai išvynioti iš blizgančių popierėlių ir vėl tuos popierėlius gražiai susukti, kad jie liktų ant eglutės kaip puošmena. Kalėdinė eglutė dar ilgai (iki Trijų Karalių šventės sausio 6 d.) džiugins visus.

Visiems, padėjusiems papuošti eglutę, – nuoširdus „ačiū”.

Š.m. gruodžio 15 d. Žemaitijos nacionalinio parko direkcijos darbuotojai kartu su Platelių lopšelio-darželio auklėtiniais, auklėtojomis Gita Jurkšiene ir Dovile Ruginiene bei Platelių gimnazijos ketvirtokais, mokytoja Vitalija Lukavičiene papuošė Naujametinę eglutę Žemaitijos nacionalinio parko direkcijos kieme. Žaliaskarė buvo puošiama įvairiais atšvaitais bei saldainiais. Vaikai nekantravo ją kuo greičiau papuošti, nes kai kurie iš jų nujautė, kad galės paragauti saldžiųjų eglutės papuošalų.
Pažaidę, padainavę, pasidžiaugę papuošta eglute, mažieji rinkosi jiems patinkančius saldainius. Juos reikėjo atsargiai išvynioti iš blizgančių popierėlių ir vėl tuos popierėlius gražiai suvynioti. Naujametinė eglutė dar ilgai (iki Trijų Karalių šventės sausio 6 d.) džiugins visus.
Visiems, padėjusiems papuošti eglutę, – nuoširdus „ačiū”.

 

Aušra Brazdeikytė,

ŽNPD Lankytojų aptarnavimo sk. specialistė (gidė)

Scroll to top