Nupirktas lankytojo bilietas – sutvarkyta infrastruktūra

2017-09-14 / Žemaitijos NP

Vis dažniau besilankantieji Lietuvos saugomose teritorijoje kreipiasi norėdami įsigyti lankytojų bilietus. Toks lankytojų sąmoningumo didėjimas yra sveikintinas, juolab dėl to, kad iš surinktų lėšų galime atlikti vis daugiau darbų lankytinų objektų ir pačių lankytojų labui. Džiugu, kad ir lankytojai iš užsienio šalių vis dažniau kreipiasi norėdami lankytojų bilietus įsigyti.
Žemaitijos nacionalinio parko direkcija 2017 m. už lankytojų bilietus jau yra surinkusi 477 Eur. Per praėjusių 2016 metų visą laikotarpį buvo surinkta 606 Eur. Tai nėra didelės sumos, tačiau jas jau galime panaudoti atnaujindami lankytinų objektų infrastruktūrą. Rugpjūčio mėnesį iš surinktų lėšų buvo atnaujinti 2 vandalų suniokoti informaciniai stendai lankomiausiose parko vietose – Siberijos apžvalgos bokšte bei Šeirės pažintiniame take. Taip pat pakeisti 4 nublukę informaciniai stendai, žymintys Siberijos telmologinio draustinio ribas. Šiam tikslui buvo panaudota 156,16 Eur suma.
Dėkojame visiems įsigijusiems saugomų teritorijų lankytojų bilietus. Daugiau informacijos apie juos galite rasti pasaudę nuorodą: http://zemaitijosnp.lt/lankytojo-bilietas/

Lankytojų aptarnavimo skyriaus inf.

Scroll to top