NAUJAS STALO ŽAIDIMAS – PAŽINK LIETUVOS SAUGOMAS TERITORIJAS

2020-12-08 / Žemaitijos NP

Prieš Kalėdas pasirodęs naujas nuotaikingas stalo žaidimas „Ypatinga Lietuva“, pristatantis Lietuvos saugomas teritorijas, gali tapti puikia kalėdine dovana. Žaidimas supažindina su 5 nacionaliniais ir 30 regioninių šalies parkų, jų išskirtinėmis vertybėmis ir populiariausiais lankytinais objektais.

Stalo žaidimas padės turiningai praleisti laisvalaikį, daugiau sužinoti apie Lietuvos saugomas teritorijas, retus augalus ir gyvūnus, unikalius kraštovaizdžius.

Žaidimo komplektą sudaro: 35 užduočių lapai (5 nacionalinių parkų ir 30 regioninių parkų aprašymai, kuriuose išvardytos išskirtinės kiekvieno parko vertybės), 220 žaidimo kortelių ir žaidimo taisyklių knygelė.

Žaidimas skirtas šeimai arba draugų kompanijai. Rekomenduojamas žaidėjų skaičius – nuo 2 iki 8, vidutinė žaidimo trukmė – apie 30 min ir daugiau. Žaidimas skirtas žaidėjams nuo 7 metų, tad tinka ir moksleiviams, ir suaugusiems.

Gamtoje keliaujama lėtai, sustojant atsikvėpti, pasidairant į atsivėrusią panoramą, stebint paukščius, tikintis sutikti besislapstantį gyvūną ar išvysti retą augalą. Taip ir šiame žaidime rekomenduojama neskubėti, pasigilinti – ką ir kodėl saugome.

Žaidimą sukūrė žinomas keliautojas Vytautas Kandrotas, recenzavo Valstybinės saugomų teritorijų tarnybos direktoriaus pavaduotoja Rūta Baškytė, išleido leidykla „Terra Publica“.

Stalo žaidimą apie saugomas teritorijas bus galima įsigyti knygynuose, prekybos centruose ir el. parduotuvėje

Linkime smagių emocijų, įdomaus laiko žaidžiant bei susipažįstant su Lietuvos nacionaliniais ir regioniniais parkais.

Scroll to top