Nacionalinis konkursas „Pamoka gamtoje: svajokime drauge!”

2015-02-10 / Žemaitijos NP

Mokytis gamtoje – daugelio vaikų svajonė. Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centras kartu su Valstybine saugomų teritorijų tarnyba nusprendė sudaryti daugiau galimybių mokiniams ir mokytojams išeiti į gamtą pamokų metu. Juk gamtoje galima ne tik žaisti ir linksmintis, bet ir mokytis. Gamta – geriausia mokytoja!


 

Kas dalyvaus?
Bendrojo ugdymo ir neformaliojo švietimo mokyklų komandos iki 5 mokinių ir mokytojas. Komandų skaičius, atstovaujantis mokyklai, neribojamas. Gali dalyvauti gamtos ir kitų dalykų mokytojai.
Kaip vyks?
Konkurso dalyviai turi atlikti kelias nuoseklias veiklas: pasirinkti saugomą teritoriją, organizuoti pažintinę išvyką į saugomą teritoriją, sukurti  pamoką ir pravesti ją gamtoje.
Kada vyks?
Pamokas kurkite iki 2015 metų birželio 30 dienos.
Rengiamas mokymų ciklas „Ugdanti gamta: edukacija šalies saugomose teritorijose, gerosios patirtys ir naujos galimybės“. Mokymai vyks Gražutės ir Kurtuvėnų regioniniuose parkuose balandžio mėnesį. Kviečiami dalyvauti visų klasių gamtos mokslų, geografijos bei neformaliojo ugdymo institucijų mokytojus, besidominčius žaliosiomis mokymo aplinkomis.
Konkursą koordinuoja: LMNŠC Gamtinio ir ekologinio ugdymo skyriaus metodininkė Rita Babiedaitė, tel. (8 5) 267 1912, el. paštas rita.babiedaite@lmnsc.lt, VSTT Viešųjų ryšių skyriaus vedėja Diana Rakauskaitė, tel. (85) 270 9048, el. paštas d.rakauskaite@vstt.lt.
Parengta pagal Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centro informaciją

 

Scroll to top