Muziejų naktis – Šaltojo karo ekspozicijoje

2019-05-22 / Žemaitijos NP

Gegužės 18 d. vakarą Šaltojo karo ekspozicijoje vyko renginys ,,Misija išgelbėk pasaulį“.  Muziejus pirmą kartą prisijungė prie jau 14 metų organizuojamos Europos muziejų nakties renginių.  Daugiau nei 120 Europos miestų vienijantis renginys kasmet susilaukia didžiulio žmonių susidomėjimo. Daugelis susižavi galimybe ne tik įprastai apžiūrėti ekspozicijas, bet ir sudalyvauti naktį atgijusių muziejų siūlomose veiklose.  Koncertai, proto mūšiai, įvairūs žaidimai pritraukia tiek vaikus, tiek suaugusius.

Galimybe vakare apsilankyti Šaltojo karo ekspozicijoje taip pat susidomėjo nemažas būrelis smalsuolių. Teatralizuotos ekskursijos metu susirinkusieji turėjo įvykdyti „misiją“ ir išgelbėti pasaulį nuo „gresiančio susinaikinimo“. Tai padaryti jiems pavyko vykdant įvairias užduotis: ieškant specialios įrangos su užduočių sąrašu, iššifruojant užkoduotą žinutę, suteikiant pirmąją pagalbą nukentėjusiam ir, galiausiai, sunaikinant raketos paleidimo raktą. „Misijos“ metu netrūko ir sportinių užduočių bei galvosūkių. Renginio dalyviai ne tik sėkmingai įvykdė „misiją“, bet ir pamatė Šaltojo karo ekspoziciją kitokią nei įprastai lankytojai mato. Rimti pasakojimai ir istoriniai faktai pirmą kartą buvo palikti įprastoms ekskursijoms.

Pagal dalyvių atsiliepimus buvo galima spręsti, kad renginys jiems patiko ir patirti nuotykiai visiems suteikė daug teigiamų emocijų, juoko ir gerų įspūdžių. Tikimės, kad šis renginys taps tradicija ir kasmet lankytojus kviesime į Muziejų naktį Šaltojo karo ekspozicijoje.

Lankytojų aptarnavimo skyriaus informacija

 

Scroll to top