Kviečiame dalyvauti fotografijų konkurse!

2018-07-31 / Žemaitijos NP

Ar žinojote, kad medžiai turi ypatingų galių, gerinančių žmogaus savijautą, o pasivaikščiojimas miške gali veikti tarsi stebuklinga terapija? Dar senovėje buvo žinoma apie gydomąsias medžių savybes, todėl pamėginkite ir Jūs pasinaudoti gerąją medžių galia!

Kviečiame visus mėgstančius fotografuoti pažinti Žemaitijos nacionaliniame parke augančius medžius bei patirti žmogaus ir medžio bendrystę!

Dalyvaukite fotografijų konkurse „Gyvas miškas. Gyvas žmogus“. Fotografuokite Žemaitijos nacionaliniame parke augančius lapuočius – ąžuolus, liepas, uosius, klevus bei kitus jums patikusius medžius arba fotografuokitės šalia šių medžių patys ir kelkite nuotraukas savo Facebook ar Instagram paskyrose naudodami grotažymę #lapuotisznp.

Konkursas vyks iki 2018 m. rugsėjo 30 d.

Konkurso dalyvių laukia prizai, o nuotraukos bus spausdinamos ir eksponuojamos parodoje.

PRIZAI

1 vieta.

Nakvynė 2 asmenims Platelių dvaro sodybos tradicinių amatų centre su pasirinktu edukaciniu užsiėmimu* bei pasivažinėjimas dviračiais aplink Platelių ežerą.

*Galima rinktis iš šių edukacinių užsiėmimų: kucinio tako audimas senovinėmis staklėmis, pynimas iš popieriaus, juostų pynimas, vilnos  vėlimas, skrynių raštai ant lauko akmenėlių.

2 vieta.

Apsilankymas Šaltojo karo ekspozicijoje 2 asmenims arba Žemaitijos nacionalinio parko ir Užgavėnių ekspozicijose 4 asmenims bei pasivažinėjimas dviračiais aplink Platelių ežerą.

3 vieta.

Suvenyrų komplektas.

Atsiimti prizus bus galima nuo 2018.10.15 iki 2019.04.15.

Dėl prizų atsiėmimo susitarti iš anksto tel. 865941025.

Fotografijų konkurso „Gyvas miškas. Gyvas žmogus” taisykles ir sąlygas rasite čia

 

 

Scroll to top