Kalėdinis laikotarpis Platelių dvaro sodyboje

2017-12-01 / Žemaitijos NP

Platelių dvaro sodyboje kalėdinio laikotarpio metu vyks visa eilė renginių. Gruodžio 9 d.14 val. bus pristatomos net trys renginiai: Rimanto Baginsko, mokytojo Nilo Budzinsko mokinių ir kalėdinė tautodailininkų darbų parodos.

Rimanto Baginsko autorinės darbų parodos metu bus galima pasidžiaugti tikrai retu vyro pomėgiu rankdarbiams. Meilę smulkiems darbeliams autorius paveldėjo iš savo močiutės. Visi rankdarbiai atlikti su meile, kruopščiai renkant spalvas ir siūlus.

Mokytojo Nilo Budzinsko, kilusio iš Žemaičių Kalvarijos, dabar dirbančio Klaipėdos Adomo Brako meno mokykloje, mokinių piešinių paroda. Parodoje bus eksponuojami grafikos(lino raižiniai) ir piešiniai atlikti įvairia technika.

Kalėdinėje tautodailininkų parodoje lankytojai galės pasidžiaugti kuo gyvena ir ką  gražaus pagamino menininkai per metus. Parodoje bus eksponuojami mezginiai, audiniai, medžio drožiniai, tapybos darbai ir kt. Lankytojai iš autorių galės įsigyti originalių dovanų artėjančioms šventėms.

Gruodžio 16 d. 11 val. teatrologė – lėlininkė  Salomėja Burnikaitė praves iliustruotą paskaitą ,,Lėlių keliai iš Klaipėdos“. Po to, vyks praktinis seminaras ,,Lėlės guodžia, lėlės gydo“. S. Burneikaitė dar vaikystėje susidomėjo teatru. Svajonė visada vedė ne tik tolyn – aktorystė, meninis žodis, režisūra, lėlių teatras, dramos ir teatro edukacija, teatrologija, renginių režisūra, tautodailė – bet ir gilyn, link projektinio darbo, naudojant dramos terapijos metodus, kūrybiškumo skleidimosi, naudojant lėlių teatro ar tekstilės technikų galimybes.

Maloniai kviečiame sudalyvauti. Detalesnė informacija internetiniame puslapyje: http://zemaitijosnp.lt/renginiai/

 

Visuomenės informavimo specialistė

Dalia Jakštienė

Scroll to top