Išleistas paukščių stebėtojo gidas!

2019-06-07 / Žemaitijos NP

Džiaugiamės galėdami pristatyti Lietuvos ornitologų draugijos parengtą ir išleistą gidą paukščių stebėtojams Žemaitijos nacionaliniame parke.

Leidinyje aprašyta 11 paukščių stebėjimo maršrutų, apimančių skirtingas buveines, Žemaitijos nacionaliniame parke. Keliaudami nurodytais maršrutais tinkamu metų ir paros laiku turėsite galimybę sutikti ne tik retų šio krašto sparnuočių, bet ir aibę kitų čia perinčių paukščių rūšių, kurias paprastai nėra lengva pamatyti. Paukščių stebėtojo gidas išleistas dviem – lietuvių ir anglų – kalbomis, todėl bus skirtas ne tik Lietuvos bet ir iš užsienio atvykstantiems paukščių stebėtojams, norintiems geriau pažinti Žemaitijos nacionaliniame parko paukščių pasaulį. Tikimės, jog paukščių stebėtojo gidas Žemaitijos nacionaliniame parke gamtos entuziastams atskleis dar nematytą šio krašto grožį, supažindins su geriausiomis paukščių stebėjimo vietomis, retomis ir įdomiomis paukščių rūšimis, pažadins prigimtinę meilę gamtai ir paskatins labiau domėtis mūsų krašto sparnuočiais bei jų apsauga.

Paukščių stebėtojo gido autorius Marius Karlonas pristatys leidinį birželio 28 d. Žemaitijos nacionaliniame parke vyksiančios projekto „Attractive Hardwoods“ parodos apie kietuosius lapuočius metu.

Leidinio teiraukitės ŽNP lankytojų centre Plateliuose. Taip pat galite nemokamai parsisiųsti paukščių stebėtojo gido Žemaitijos nacionaliniame parke PDF versiją paspaudę čia.

Leidinys parengtas ir išleistas įgyvendinant 2014–2020 m. „Interreg V-A Pietų Baltijos bendradarbiavimo per sieną programos projektą „Darnus kietųjų lapuočių miškų valdymas – darnaus turizmo vystymo praktika“.

Scroll to top