Gamtinės edukacinės programos šaltuoju metų laiku

2023-12-05 / Žemaitijos NP
Platelių ežero apžvalgos aikštelė

Primename, kad gamtinės edukacinės programos Žemaitijos nacionaliniame parke organizuojamos ir šaltuoju metų laiku! Kviečiame moksleivius keliauti po gamtą ir dalyvauti kiek kitokiose gamtinėse pamokose.

Užsiėmimų metu vaikščiosime pažintiniais takais. Lankysimės sniegu pasidabinusiame Platelių dvaro parke. Platelių ežero apžvalgos aikštelėje apžiūrėsime Platelių ežerą.

Po pasivaikščiojimų gamtoje, sušilsime prie židinio Platelių lankytojų centre. Čia įrengta ekspozicija „Žemaitijos žemės slėpiniai“. Ekspozicijoje moksleivius pasitiks paslaptingas miškas naktį ir dieną (su gyvūnais, augalais, grybais ir garsais), spalvinga pieva su drugeliais, vabalais, pelkė su bebro „namu“, vandens gyvūnais. Laukia smagios komandinės užduotys ir žaidimai.

Visas organizuojamas gamtines edukacines programas rasite Žemaitijos nacionalinio parko tinklalapyje: http://zemaitijosnp.lt/edukaciniai-uzsiemimai/. Žiema taip pat puikus metų laikas keliauti po saugomas teritorijas ir dalyvauti edukacinėse veiklose.  Svarbu geras nusiteikimas ir tinkama apranga!

Visuomenės informavimo specialistė (gamtos mokyklai)

T. Vilė

Scroll to top