
Kviečiame rinkti didžiausio lapuočio nuotrauką, darytą Žemaitijos nacionaliniame parke ir laimėti įvairius prizus! Bus apdovanotos keturios daugiausiai „patinka“ sulaukusios fotografijos.
I vieta – 4 asmenų (2 suaugę ir 2 vaikai) apsilankymą Šaltojo karo ekspozicijoje;
II vieta – 4 asmenų apsilankymą Žemaitijos nacionalinio parko ir užgavėnių ekspozicijose;
III vieta – USB raktas ir tušinukas su Žemaitijos nacionalinio parko direkcijos (ŽNPD) logotipais;
IV – tušinukas su ŽNPD logotipais;
Kaip dalyvauti konkurse?
- Apsilankyk Žemaitijos nacionaliniame parke ir nufotografuok pats ar savo draugą prie lapuočio, kuris tavo manymu yra aukščiausias, storiausias ar kaip kitaip DIDŽIAUSIAS!
- Įkelk šią nuotrauką į Žemaitijos nacionalinio parko puslapį facebook`e ( https://www.facebook.com/zemaitijanationalpark/ ), nurodydamas savo vardą, pavardę, amžių ir trumpą nuotraukos aprašymą. Taip pat visa tai gali siųsti el. paštu viktorija.rumsaite@zemaitijosnp.lt . Rinkis būdą, kuris tau patogesnis.
- Stebėk savo nuotraukos populiarumą facebook`e bei ragink savo draugus tave palaikyti (spausti „patinka“).
- Nuotraukas siųsti galima iki spalio 15 d. Balsavimas vyks iki spalio 20 d.
- Salio 25 d. bus skelbiami nugalėtojai!
- Laimėk!
Taisyklės:
- Turi būti nurodyta konkreti nuotraukos padarymo vieta.
- Nuotraukas konkursui įkelti į Facebook‘o renginį „Fotografijų konkursas „Surask didžiausią lapuotį Žemaitijos nacionaliniame parke“ arba siųsti el. paštu rumsaite@zemaitijosnp.lt
- Nurodyti savo vardą, pavardę ir amžių.
- Konkurso organizatoriai pasilieka teisę nepublikuoti konkurso sąlygų neatitinkančių nuotraukų. Už autorių teisių pažeidimus atsako nuotraukas, siunčiantys konkurso dalyviai.