FESTIVALIS – SAUGOMA IR TAU!

2023-04-20 / Žemaitijos NP

Atvyk į saugomų teritorijų lankymo sezono atidarymo renginį – gegužės 13 d. (šeštadienį) prie garsiojo Punios piliakalnio (Alytaus raj.). Atrask ir pažink Lietuvos nacionalinius ir regioninius parkus!

Čia Tavęs lauks daugybė žaliųjų edukacijų, žaidimų, susitikimų su įdomiais žmonėmis ir saugomų teritorijų specialistais! Čia veiks nacionalinių, regioninių parkų ir rezervatų mugė, savo produkciją (medų, žolelių arbatas, amatininkų dirbinius ir kt.) pristatinės Saugomų teritorijų produkto ženklo turėtojai.

Vakare keliauti po saugomas teritorijas kvies ir koncertuos Marijus Mikutavičius, išgirsite Viktoro Diavaros muzikinį projektą, išvysite neseniai išgarsėjusį Šeiko šokio teatrą, pamatysite kaip šėlsta keturios stichijos!

Vizualiai pasigrožėsite naujai sutvarkytais ir pritaikytais lankymui objektais nacionaliniuose ir regioniniuose parkuose – Arlavišių kadagių pažintinis takas, Merkinės ir Liškiavos piliakalniai, Girnikų kalnas, Nemuno kilpų apžvalgos bokštas, Purvių atodanga, Stelmužės ąžuolas ir kt.

Šią vasarą kviesime atsispausdinti Saugomų teritorijų PASĄ ir lankytis mūsų krašto nacionaliniuose ir regioniniuose parkuose, nes saugomos teritorijos šiuo metu kaip niekados – puikiai pritaikytos lankymui!

Festivalio „SAUgoma ir TAU” preliminari programa

15 val. Nacionalinių ir regioninių parkų mugė, edukacijos, žaidimai, degustacijos, kt.

18 val. Nerealus koncertas: Marijus Mikutavičius, Viktoras Diawara, Šeiko šokio teatras, keturių stichijų šou, šviesos instaliacijos, kt.

Festivalis „SAUgoma ir TAU” – NEMOKAMAS.

Renginio organizatorius – Valstybinė saugomų teritorijų tarnyba prie Aplinkos ministerijos

Scroll to top