Vaidos Blistrubienės ir Raffaele Cappelluti tapybos paroda

2017-04-14 / Žemaitijos NP

Apie autorius

Vaida Blistrubienė gimė 1971 m. Sedoje. Studijavo Telšių taikomosios dailės aukštesniojoje mokykloje, kur įsigijo juvelyrikos specialybę. Vėliau baigė teologijos bakalauro studijas ir edukologiją (tęstinės studijos) Klaipėdos universitete. Vaida Blistrubienė yra Platelių meno mokyklos dailės mokytoja. Menininkė aktyviai dalyvauja parodose, dailės simpoziumuose, pleneruose. Nuo 1996 m. jos darbai eksponuoti parodose Lietuvoje, Lenkijoje, Rusijoje, Vokietijoje, Italijoje. Vaidos Blistrubienės darbų yra privačiose kolekcijose JAV, Ispanijoje, Portugalijoje, Kanadoje, Rusijoje, Japonijoje, Lietuvoje, Jungtinėje Karalystėje, Italijoje, Izraelyje.

Tapo ant drobės, senų rakandų, baldų. Jos darbuose daug  angelų siluetų. Vaida sako, kad jų vaizdavimas jai turi begalę prasmių: “Tai tarsi sparnuotos frazės ar jausmo įgyvendinimas, kuris gali būti nuo religinio inkaro oi, kaip toli. Šiek tiek liūdni, lengvai sarkastiški, iš tiesų jie nenutolę nuo mūsų, bruzdančių šalia, o tai teikia vilties…” Dažnai menininkė ant paveikslų  užrašo netikėtas mintis žemaičių tarme.

 

Raffaele Cappelluti yra menininkas mėgėjas iš Italijos. Dirbo finansų srityje. Laisvalaikio hobi – miniatiūrų tapyba. Tapo aliejumi ant kartono. Molfettos mieste pirmą kartą dalyvavo parodose, surengė autorinę parodą. 2007 – 2012 m. jo darbai eksponuoti Didžiojoje Britanijoje, Austrijoje ir Belgijoje. Jo tapyba yra įkvėpta poezijos ir praeities prisiminimų…

 

Ekspozicija veiks birželio 12 – liepos 13 d.

Scroll to top