Praktinis seminaras „Pasiruošimas Užgavėnių šventei. Kaukių darymas. Blynų kepimas”

2017-04-14 / Žemaitijos NP

 

Artėja Užgavėnės spalvinga, linksma ir triukšminga šventė, persmelkta senovės tradicijų ir papročių. Tai simbolinis žiemos išvarymas ir pavasario pasitikimas.
Visus norinčius tinkamai pasiruošti žiemos išvarymo šventei, o taip pat trokštančius pajusti pasiruošimo jai linksmybes, kviečiame atvykti į seminarą.

 

Artėja Užgavėnės spalvinga, linksma ir triukšminga šventė, persmelkta senovės tradicijų ir papročių. Tai simbolinis žiemos išvarymas ir pavasario pasitikimas. Visus norinčius tinkamai pasiruošti žiemos išvarymo šventei, o taip pat trokštančius pajusti pasiruošimo jai linksmybes, kviečiame atvykti į seminarą.

Seminaro metu D. Jakštienė mokins megzti Užgavėnių kaukes, supažindins su kulinariniais papročiais, o D. Vaškienė keps mielinius blynus.

Reikalingos priemonės:  Seminarų dalyviai turi atsinešti siūlų ir penkis virbalus (skirtus kojinių mezgimui). Blynais vaišins seminaro organizatoriai.

Simbolinė seminaro kaina asmeniui – 1 EUR.

Vietų skaičius ribotas, išankstinė registracija vykdoma: tel. Nr. 8 659 07918 arba el. paštu: dalia.jakstiene@zemaitijosnp.lt

 

Renginys skirtas Užgavėnių šventei.

 

Maloniai laukiame!

Scroll to top