Paukščių PALYDOS aktyviai

2017-04-14 / Žemaitijos NP

Nesvarbu, ar esate patyręs stebėtojas, ar tiesiog norite geriau pažinti paukščius stebint juos natūralioje aplinkoje, nepriklausomai nuo amžiaus ir profesijos – prisijunkite prie Paukščių palydų.

Stebėkime paukščius su Žemaitijos nacionalinio parko direkcijos gamtininkais spalio 2 d. (penktadienį) 10.00-12.00 val. prie Siberijos apžvalgos bokšto ant Cidabro kalnoKoordinatės 363775, 6212869 (LKS).

Palydėkime paukščius aktyviai!

Kviečiame visus į talką – švarinti Vismino alkakalnio (Jazminų kalno) šlaitus nuo suvešėjusios augalijos. Renkamės 13.00 val. prie direkcijos administracinio pastato (Plateliai, Didžioji g. 10). Su savimi turėkite darbo pirštines, įrankį su kuriuo darbuositės (krūmapjovę, pjūklelį, dalgį ar grėblį).


SKELBIMAS

PAUKŠČIŲ PALYDOS (angl. EuroBirdwatch) – Europoje rengiamos nuo 1993 m., kurias koordinuoja tarptautinė paukščių apsaugos organizacijų asociacija „BirdLife International“.

Kaip ir kasmet, tūkstančiai  žmonių pirmąjį spalio savaitgalį – 2-4 dienomis stebės ir mėgins suskaičiuoti daugelyje Europos vietų migruojančius paukščius. Vėliau tarptautinė paukščių apsaugos organizacija BirdLife International, kurios partnerė yra Lietuvos ornitologų draugija, apibendrins ir paviešins šios Europinės akcijos rezultatus, kurie parodys ir kiekvienos šalies indėlį.

Daugiau informacijos apie Paukščių palydas Lietuvoje www.birdlife.lt

 

Įdomu: 2014 m. nuo Portugalijos iki Kazachstano, nuo Maltos iki Norvegijos daugiau nei 23 000 žmonių dalyvavo 895 renginiuose. Bendrai stebėta beveik 2,5 milijonai paukščių!

 

 

 

Daugiau informacijos apie renginį tel. 8 684 92042

arba el.p. edita.lydiene@zemaitijosnp.lt

 

Scroll to top