Palydėkime paukščius AKTYVIAI

2017-04-14 / Žemaitijos NP

Paukščių palydos Europoje rengiamos nuo 1993 m., kurias koordinuoja tarptautinė paukščių apsaugos organizacijų asociacija „BirdLife International“. 2013 m. Paukščių palydose dalyvavo apie 20 000 įvairaus amžiaus žmonių. Viso buvo palydėta net 2,4 milijonai sparnuočių!

Lietuvoje Paukščių palydų renginius nuo 1994 m. koordinuoja Lietuvos ornitologų draugija (LOD). Šių metų pirmąjį spalio savaitgalį – 3-5 dienomis, LOD tradiciškai kviečia visus gamtai ir paukščiams neabejingus žmones prisijungti prie gausaus stebėtojų būrio iš daugiau kaip 30-ties Europos šalių ir išlydėti išskrendančius paukščius.

 

Žemaitijos nacionalinio parko direkcija kviečia šiais metais palydėti paukščius AKTYVIAI Gegrėnų piliakalnių take. Spalio 4 d. (šeštadienį) ne tik stebėsime sparnuočius, bet ir gražinsime piliakalnių šlaitus, džiaugsimės komandiniu darbu, o rezultatus aptarsime prie laužo gerdami arbatą.

Renginio PLAKATAS.

Tai puiki galimybė skirti laiką paukščių stebėjimams, susitikti su bendraminčiais ar tiesiog dar vieną dieną praleisti rudenėjančioje gamtoje.

 

Žemaitijos nacionalinio parko direkcijos informacija

Scroll to top