Dėmesio – svarbi informacija!!

2020-03-13 / Žemaitijos NP

Remiantis Lietuvos Respublikos Vyriausybės rekomendacijomis, dėl koronaviruso nuo kovo 13 d. iki kovo 27 d. laikinai uždaroma ir neveiks (nebus teikiamos jokios paslaugos):

Žemaitijos nacionalinio parko, Užgavėnių ekspozicijos (Didžioji g. 22, Plateliai);

Šaltojo karo ekspozicija (Šilinės g. 4, Plokščių k., Plungės r.);

Platelių lankytojų centro ekspozicija „Žemaitijos žemės slėpiniai“ (Didžioji g. 8, Plateliai);

Platelių dvaro sodybos tradicinių amatų centras (Didžioji g. 19, Plateliai).

Be to, stabdomas interesantų aptarnavimas Žemaitijos nacionalinio parko direkcijoje. Interesantai bus aptarnaujami tik nuotoliniu būdu tel. +370 698 14302, +370 679 06745, el. paštu znp@zemaitijosnp.lt arba kitais kontaktais, nurodytais interneto svetainėje www.zemaitijosnp.lt. Atsiprašome už nepatogumus. Gerbkime vieni kitus ir saugokime vienas kito sveikatą.

Atsižvelgiant į Sveikatos apsaugos ministerijos ir Nacionalinio visuomenės sveikatos centro rekomendacijas, visuomenei siūloma neužsidaryti namuose.

Siūlome laiką, kurį planavote praleisti lankytojų centruose, ekspozicijose, skirti pasivaikščiojimams gryname ore ir keliauti po Žemaitijos nacionalinį parką, atrasti pasivaikščiojimų ir sporto gryname ore naudą.

Emocinei būsenai pagerinti padės pavasarinių paukščių giesmių, miško ošimo, ežerų bangų mūšos garsai, pro debesis kartais pasirodančios saulės spinduliai ir bundančios gyvosios ir negyvosios gamtos vaizdai.

✅Keliauk gryname ore! ✅Keliauk po Žemaitijos nacionalinį parką! ✅Koronaviruso miške nėra! 💪

 

Scroll to top