Apgyvendinimo ir kitas paslaugas Žemaitijos nacionaliniame parke teikiantys viešbutis, svečių ir poilsio namai, apartamentai

2021-11-16 / Žemaitijos NP
produkto zenklo ikona

Žemaitijos nacionaliniame parke apgyvendinimo ir kitas paslaugas teikiančių ir turinčių Žemaitijos nacionalinio parko produkto ženklą (daugiau apie šį ženklą: http://zemaitijosnp.lt/zemaitijos-np-produkto-zenklas) teikiančių vietų yra 8:

Viešbutis „Linelis“ (www.linelis.lt).  Jis įsikūręs rytinėje Platelių ežero pakrantėje. Tai šiuolaikinio dizaino, trijų aukštų pastatas su jaukiais kambariais, balkonais ir lauko terasomis. Nakvynei galima pasirinkti vieno, dviejų, trijų ar keturių vietų kambarius, dviejų vietų arba šeimyninius apartamentus. Vienu metu priima iki 120 svečių. Veikia 50-ties vietų restoranas su baru ir lauko terasomis. Yra SPA centras, kuriame įrengtas modernus 80 m3 plaukimo baseinas su plaukimo prieš srovę įrenginiu bei kaskada, taip pat džekuzi bei dvi pirtys – suomiška sauna ir garinė (turkiška) pirtis.

Apartamentų kompleksas „Saulės slėnis“ (http://www.saulesslenis.lt)  įsikūręs rytinėje Platelių ežero pakrantėje, eglių ir įspūdingų skulptūrų slėnyje ant Sultekio tvenkinio kranto. Svečiai apgyvendinami dviviečiuose, keturviečiuose, aštuonviečiuose ir dvylikos vietų nameliuose-apartamentuose. Jie gali žaisti lauko tenisą, krepšinį, futbolą amortizuojančios dangos sporto aikštelėje, mėgautis pirties teikiamais malonumais, nuomotis dviračius, plaukioti valtimi ir vandens dviračiais Sultekio tvenkinyje. Šalia komplekso – 2,3 km ilgio Paplatelės pėsčiųjų takas.

Platelių jachtų klubas (http://www.plateliuose.lt) įsikūręs vakarinėje Platelių ežero pakrantėje, Platelių miestelio pakraštyje. Čia yra svečių namai, jauki kavinukė su baru, kurioje galima pavalgyti tradicinių lietuviškų šio regiono patiekalų arba smagiai praleisti laiką su draugais prie kavos puodelio sėdint terasoje ir žvelgiant į Platelių ežerą. Pramogų pasirinkimas: nuo žvejybos iki pasiplaukiojimų baidarėmis, burlentėmis, valtimis, jachtomis.

Poilsio namai „Šaltinėlis“, kurie gali priimti iki 60 svečių, yra įsikūrę Plateliuose. Iki ežero – 400 metrų. Poilsio namai svečiams siūlo pirtį, sauną, baseiną, konferencijų salę, kavinę, sporto aikštelę. Čia galima išsinuomoti dviračius, jachtas.

Poilsio namai „Banga“, kuriuose gali apsistoti iki 50 žmonių, ir kavinė-baras „Banga“ įsikūrę 300 metrų nuo rytinės Platelių ežero pakrantės. Čia teikiamos maitinimo ir apgyvendinimo paslaugos. Veikia pirtis su baseinu, yra vietos palapinėms statyti, lauko tinklinio aikštelė, smėlinga pakrantė, valtys, vandens dviračiai, kubilas.

Vila „Plokštinė“ (http://www.plokstine.lt) yra rytinėje Platelių ežero pusėje, 400 metrų nuo ežero pakrantės. Vila talpina iki 10 žmonių: yra 3 atskiri miegamieji, 3 WC ir dušai, svetainė su įrengtu židiniu bei virtuvėlė. Yra bevielis internetas (wifi), TV, kondicionierius kambariuose, virtuvės įranga ir indai. Uždaroje vilos teritorijoje yra apšviesta jauki terasa su lauko baldais, hamakai pietų miegui ar knygos skaitymui, ugniakuras, šašlykinė, vaikų žaidimų aikštelė, sūpynės, automobilių stovėjimo aikštelė.

Poilsio namai „Šienainis“ (https://www.sienainis.lt) yra įsikūrę rytinėje Platelių ežero pusėje, 400 metrų nuo ežero pakrantės. Siūlomas ramus poilsis trijų aukštų pastate su patogiais kambariais, balkonais ir lauko terasomis. Čia yra dviaukščiai apartamentai su virtuve, vonios kambariu, poilsio kambariu bei miegamuoju. Taip pat  atskiras namelis su visais patogumais, dviviečiai, keturviečiai, penkiavietis ir šešiavietis kambariai bei nedidelė salė konferencijoms ar susibūrimams. Norintys gali išsinuomoti tinklinio aikštę su jūros smėliu. Šalia – automobilių aikštelė.

Vila „Auksinė gervė“ (http://auksinegerve.lt) įsikūrusi ant Beržoro ežero kranto. Dviviečiuose, triviečiuose, keturviečiuose apartamentuose vienu metus gali apsistoti iki 50 žmonių. Renginiams skirta konferencijų salė. Yra SPA, baras. Lauke – pavėsinės, lauko terasos ir kt. Galima išsinuomoti vandens dviračius ir valtis, plaustus ir kitą rekreacinę įrangą.

Lankytojų aptarnavimo skyriaus gidė Aušra Brazdeikytė

Scroll to top