Akcija „Takais per Lietuvą!“

Akcija baigėsi, dėkojame visiems dalyvavusiems! Jos metu padovanota net 30 kuprinių su turistiniu inventoriumi, su akcijos grotažyme paskelbta daugiau nei 700 pranešimų, kuriuose pasidalinta daugiau nei 8000 nuotraukų iš įvairiausių Lietuvos kampelių.

AKCIJA PRATĘSIAMA IKI 2019 M. RUGSĖJO 30 DIENOS !!!

LLI-010 “Gamtinio turizmo pritaikymas visiems (Unigreen)”

Kviečiame dalyvauti akcijoje “Takais per Lietuvą!”

Nuo 2019 m. birželio 10 d. projekto Gamtinio turizmo pritaikymas visiems” lėšomis organizuojama akcija #takaisperLietuvą, kuria bus siekiama skatinti aktyvų gyvenimo būdą. Akcijos tikslas – pakviesti visus ir kiekvienąeiti į lauką, sužinoti daugiau apie Lietuvos gamtą ir keliavimo po ją pėsčiomis galimybes. Kiekvienas keliautojas yra kviečiamas dalinantis nuotraukomis ir įspūdžiais iš savo pasivaikščiojimų gamtos takais socialiniuose tinkluoseFacebook ar Instagram, naudojant grotažymę – #takaisperLietuvą.

Kartą per savaitę projekto partneriai išrinks vieną laimingąjį/ąją, kuris/i gaus specialią projekto dovaną – kuprinę su inventoriumi žygiams. Akcija vyks visą vasarą. Jos metu keliautojai taip pat kviečiami žygiuoti ne tik po Lietuvą, bet ir po Kuržemės gamtos takus Latvijoje, šiuo atveju naudojant grotažymę #takoKurzemē.

Nugalėtojai kiekvieną savaitę bus paskelbti Žemaitijos nacionalinio parko“ Facebook profilyje ir tinklalapyje www.zemaitijosnp.lt , pasidalinant nugalėtojo užfiksuotais gamtinio tako vaizdais.

Socialiniuose tinkluose Facebook ir Instagram kiekvienas gali dalintis nuotraukomis, kuriose įamžintos tiek įprastos takų ar juose patiriamų nuotykių akimirkos, tiek gražūs gamtos vaizdais. Ir, žinoma, džiaugsimės, užfiksuotais kažkuo išskirtiniais ir ypatingais kadrais.

Norėdami gauti daugiau informacijos apie gamtinius takus Kuržemėje ir Šiaurės Lietuvoje, tyrinėkite mūsų naująjį vadovą (gidą), kuriame pateikiama informacija apie daugiau nei 80 gamtinių takų. Leidiniai bus prieinami visuose Kuržemės ir Šiaurės Lietuvos turizmo informacijos centruose. Leidinyje žalia spalva išskiriami gamtiniai takai prieinami neįgaliesiems, senjorams ir kūdikių vežimėliais keliaujančioms šeimoms. Ypač džiaugiamės galėdami pakviesti neįgaliuosius, senjorus ir, žinoma, visą šeimas su mažais vaikais dalyvauti šioje akcijoje. Gamtinių takų vadovą galima rasti ir internete: https://www.kurzemesregions.lv/en/new-guidebook-on-nature-trails/ 

Keliautojai naudingą informaciją apie gamtinius takus Kuržemėje ir Šiaurės Lietuvoje taip pat gali rasti projekto tinklalapio skyriuje – Gamtos takai . Ten yra pateikiami takų aprašymai, garso ir vaizdo informacija, taip pat GPX maršrutais.

Projektas finansuojamas Interreg V-A Latvijos – Lietuvos bendradarbiavimo per sieną 2014–2020 m. programos lėšomis.

Akcijos #takaisperLietuvą nugalėtojai:
1 savaitės: Remigijus Ulianskas, Raimonds Reinis, Eimantas Lingys, Dovilė Kozlova.
2 savaitės nugalėtojai: Agnė Augustauskaitė, Mantas Viržintas.
3 savaitės:Greta Šerpetauskaitė, Ernesta Matulevičiūtė.
4 savaitės: @keliauk_lietuvoj (Dainius Jurevičius),  Mantas Brazdžionis.
5 savaitės: @Nėrablogooro (Lina Vasiliauskienė).
6 savaitės: Rolanda Abrūtytė.
7 savaitės: Inga Budrikytė,  Rūta Jonaitienė.
8 savaitės: Zeltite Čemme (@Zeltitezelcuks).
9 savaitės: Vida Abrutienė, Eligijus Gelžinis (@zaliagamta777).
10 savaitės: Sandra Budrikytė.
11 savaitės: Rasa Intienė.
12 savaitės: Instagram naudotoja @dovileDa.
13 savaitės: Silvija Vidugirienė (@vintage_retrolady).
14 savaitės: Deimantė Petkevičiūtė, Giedrius Dabašinskas.
15 savaitės: Giedrius Bložnelis.
16 savaitės: Jolita Levickienė, Simona Šalvytė (@Lithuanian_spirit), Evaldas Kanaševičius(@kabančiojisamana), Tomas Kaminskas (@kamtomas).
Nugalėtojų nuotraukas rasite Žemaitijos nacionalinio parko facebook puslapyje https://www.facebook.com/zemaitijanationalpark/

Scroll to top